تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

جنجال در تبریز؛ تراکتور ـ پرسپولیس ناتمام ماند!

با وجود آنکه استقلال قهرمانی در لیگ را به دست آورده و بازی‌های سه هفته پایانی تا حدی تشریفاتی شده اما بازی پرسپولیس و تراکتور در تبریز جذابیت‌های خود را دارد.

کد خبر: ۱۲۹۹۶۱
۱۹:۳۵ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

تراکتور پرسپولیس

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: در هفته بیست و هشتم لیگ برتر این بار یحیی گل محمدی و ساغلام در استادیوم یادگار امام برای دستیابی به اهداف خود روبرو شده‌اند؛ یکی برای دور شدن از منطقه سقوط و دیگری برای ثبات در جایگاه دوم جدول. جذابیت مهم دیگر این بازی نیز حضور پرتعداد پرشورهای تبریز در ورزشگاه است و این بازی رنگ و بوی سال‌های قبل را به خود گرفته است.

گروه داوری: سیدرضا مهدوی، امیررضا آشورماهانی، احد سلطانی و فرزاد منصوری

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، تیاگو فریرا، عبدالله ناصری، عبدالله حسینی، محمد آقاجان‌پور، محمد مسلمی‌پور، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان‌جهان، پیمان بابایی  ومحمد عبا‌س‌زاده

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، سعید آقایی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، حامد پاکدل، امید عالیشاه ، شرزود تمیروف

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: بازی بیشتر در میانه میدان توسط دو تیم دنبال می‌شود و هنوز موقعیت مناسبی برای به خطر انداختن دروازه حامد لک و محمدرضا اخباری شکل نگرفته و بازی محتاطانه در دستور کار پرسپولیس و تراکتور قرار دارد.

دقیقه ۲۰: اولین خطر جدی روی دروازه تراکتور با پاس در عمق ترابی و حرکت پاکدل همراه شد که ضربه این بازیکن بعد از برخورد به مدافع حریف، به راحتی برگشت داده شد.

دقیقه ۲۸: در شرایطی که ترابی قصد داشت سومین کرنر پرسپولیس در این بازی را ارسال کند، پرتاب بطری و سنگ، ضمن مصدوم کردن این بازی، آن را با برای دقایقی متوقف کرد. در ادامه با درخواست کیانی کاپیتان تراکتور، سرخ‌ها موفق شدند ضربه خود را ارسال کنند.

دقیقه ۳۴: ضربه ایستگاهی برای تراکتور پشت محوطه با خطای سرلک روی پیمان بابایی. این ضربه توسط بابابی با حرکت تمرین شده کیانی نواخته شد که با اختلاف کمی از کنار دروازه لک راهی اوت شد.

دقیقه ۴۵: میلاد سرلک بابت اعتراض به داور نسبت به عدم اعلام خطا روی او با کارت زرد مهدوی همراه شد.

نیمه دوم

بازی حساس دو تیم در نیمه دوم متاسفانه به دلیل بروز حواشی و سرایت آن به سکوها متوقف شد. در دقیقه 56 بازی و در پی بروز درگیری بین بازیکنان دو تیم و پرتاب یک شی از طرف عالیشاه به سوی تماشاگران، به جنجال کشیده شد. برای دقایقی داور بازی را متوقف کرد و بازیکنان دو تیم در چند مرحله درگیر شدند و هواداران تبریزی نیز با پرتاب اشیا به زمین به توقف بازی دامن زدند.

داور بعد از اخراج مسلمی و عالیشاه دوباره به ادامه بازی رای داد اما در دقیقه 70 باز هم به دلیل پرتاب اشیا و سنگ به سوی زمین، داور برای دومین بار بازی را متوقف کرد و تیم پرسپولیس و داوران زمین را ترک کردند.

بازی همچنان متوقف ماند و حتی شماری از تماشاگران نیز استادیوم را ترک کردند. در حالی که به نظر می‌رسید بازی دیگر ادامه نخواهد یافت، برای سومین بار بازیکنان به زمین بازگشتند و منتظر نظر داور شدند. اما با گذشت دقایقی دیگر نیز رای داور تغییر نکرد و بازی نیمه کاره ماند تا نتیجه آن در جای دیگری مشخص شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی