تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
خطاب به بنت مطرح شد

مکرون: مصمم به احیای «برجام» هستیم

در بیانیه کاخ الیزه آمده است که مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در صحبت‌های خود به بنت، نخست وزیر اسرائیل گفته است که فرانسه مصمم به احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است.

کد خبر: ۱۲۹۹۲۰
۱۴:۰۳ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

مکرون: مصمم به احیای «برجام» هستیم

دیدارنیوز: رئیس جمهور فرانسه در گفت‌وگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر تعهد کشورش برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ تاکید کرد.

به نوشته روزنامه هاآرتص، کاخ الیزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک گفت‌وگوی تلفنی درباره توسعه شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری، شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار شبکه الجزیره به دست نیرو‌های رژیم صهیونیستی و همچنین ایران رایزنی کردند.

در این بیانیه آمده است که مکرون در صحبت‌های خود به بنت گفته است که فرانسه مصمم به احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است.

بنابر اعلام کاخ ریاست جمهوری فرانسه، دو طرف همچنین درباره تقویت روابط دوجانبه و امنیت منطقه با محوریت ایران بحث و تبادل نظر کرده‌اند.

کاخ الیزه همچنین اعلام کرد که مکرون در این گفتگو نسبت به افزایش شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری ابراز نگرانی کرده و خواستار انجام تحقیقات درباره کشته شدن شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی که هفته گذشته در جریان حمله نیرو‌های صهیونیستی به کرانه باختری به شهادت رسید، شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی