تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

محاکمه یک سرباز روس، آزمونی برای دستگاه قضایی اوکراین

محاکمه سرباز روس که متهم به کشتن یک غیرنظامی غیرمسلح اوکراینی است، امروز چهارشنبه به اتهام جنایت جنگی در دادگاهی در اوکراین برگزار می‌شود و این محاکمه، آزمونی برای سیستم قضایی اوکراین خواهد بود.

کد خبر: ۱۲۹۹۱۵
۱۳:۳۷ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

محاکمه یک سرباز روس، آزمونی برای دستگاه قضایی اوکراین

دیدارنیوز: تقریباً سه ماه پس از آغاز تهاجم روسیه در ۲۴ فوریه، یک سرباز روس که متهم به کشتن یک غیرنظامی غیرمسلح اوکراینی است، امروز چهارشنبه به اتهام جنایت جنگی در دادگاهی در اوکراین محاکمه می‌شود.

این محاکمه آزمونی برای سیستم قضایی اوکراین خواهد بود. برخی از نهاد‌های بین المللی اخیرا تحقیقاتی در خصوص سوء رفتار‌های سربازان روس در طول جنگ در اوکراین آغاز کرده‌اند.

در لاهه، کریم خان، دادستان دیوان کیفری بین‌المللی نیز، از اعزام تیمی متشکل از ۴۲ بازپرس و کارشناس به اوکراین خبر داد. این گروه قرار است تحقیقاتی در خصوص جنایات جنگی ارتش روسیه در اوکراین در دست گیرد.

ایالات متحده نیز دیروز سه شنبه اعلام کرد که یک «رصدخانه» ایجاد کرده که هدف آن «جمع آوری، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری گسترده شواهد جنایات جنگی» روسیه در اوکراین است. این مرکز با هزینه ۶ میلیون دلاری راه اندازی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی