تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

والیبال باشگاه‌های آسیا؛ تاراز در نیمه نهایی/ دو نماینده ایران به میدان می‌روند

در مسابقات والیبال مردان باشگاه‌های آسیا، تیم تاراز قزاقستان با پیروزی مقابل ناخون راچاسیما تایلند به نیمه نهایی رسید و پیکان به همراه شهداب یزد دو نماینده کشورمان برای صعود به این مرحله امروز به مصاف رقبای خود می‌روند.

کد خبر: ۱۲۹۹۰۹
۱۳:۰۲ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

والیبال باشگاه‌های آسیا؛ تاراز در نیمه نهایی/ دو نماینده ایران به میدان می‌روند

دیدارنیوز: تیم تاراز قزاقستان با پیروزی مقابل ناخون راچاسیما تایلند به مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا، صبح امروز (چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) در سالن آزادی تهران بین دو تیم تاراز قزاقستان و ناخون راچاسیما تایلند برگزار شد و با برتری نماینده قزاقستان به پایان رسید.

تیم تاراز در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ برنده شد و ست دوم را ۲۲ بر ۲۵ به حریف تایلندی واگذار کرد.

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان که تیمش در صورت پیروزی در بازی امروز مقابل اربیل عراق، حریف تاراز خواهد شد، برای تماشای نحوه بازی این تیم برای دقایقی در سالن حاضر شد.

برنامه سایر دیدار‌های امروز به شرح زیر است:

ساعت ۱۳، الریان قطر - سانتوری ژاپن
ساعت ۱۶، پیکان ایران - اربیل عراق
ساعت ۱۹، شهداب یزد ایران - گاز جنوب عراق

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی