تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

افزایش تورم در انگلیس؛ بالاترین حد در ۴۲ سال گذشته

«لیز تراس» وزیر امور خارجه انگلیس گفت: پس از افزایش نرخ تورم به بالاترین حد در ۴۲ سال گذشته، با وضع اقتصادی بسیار سختی مواجه هستیم.

کد خبر: ۱۲۹۸۹۵
۱۱:۵۶ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

افزایش تورم در انگلیس؛ بالاترین حد در ۴۲ سال گذشته

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه انگلیس با بیان اینکه نرخ تورم در این کشور به بالاترین حد در ۴۲ سال گذشته رسیده است، اذعان کرد که این کشور با اوضاع بسیار سختی مواجه است.

به نقل از الجزیره، «لیز تراس» وزیر امور خارجه انگلیس گفت: پس از افزایش نرخ تورم به بالاترین حد در ۴۲ سال گذشته، با وضع اقتصادی بسیار سختی مواجه هستیم.

وی در ادامه اظهاراتش افزود: سیر تحولات در ایرلند شمالی نیز بسیار نگران کننده است.

وزیر خارجه انگلیس در ادامه اظهاراتش با اشاره به تحولات اوکراین گفت: ما به یک طرح نظامی جدید برای بازسازی اوکراین نیاز داریم و به دنبال استفاده از دارایی‌های مسدود شده روسیه برای تحقق این هدف هستیم. ما همچنین برای تضمین مشارکت روسیه در بازسازی اوکراین تلاش خواهیم کرد.

قابل ذکر است که نرخ تورم در انگلیس که از قبل بر اثر پیامد‌های ناشی از خروج این کشور از اتحادیه اروپا، همه‌گیری کرونا و افزایش بهای سوخت تحت فشار بود، تحولات اوکراین نیز به آن دامن زده است.

برخی کارشناسان هشدار داده‌اند که با ادامه جنگ اوکراین و افزایش قیمت کالا‌های اساسی نرخ تورم افزایش بیشتری را تجربه کند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی