تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

قالیباف روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روز موزه و میراث فرهنگی را به همه کسانی که در این مسیر برای معرفی بهتر فرهنگ، سابقه و تاریخ ملت ما تلاش می‌کنند تبریک می‌گوییم.

کد خبر: ۱۲۹۸۷۱
۰۹:۱۴ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

قالیباف روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی درگذشت عارف و معلم برجسته اخلاق آیت الله فاطمی‌نیا را به محضر مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده و تمامی دلبستگان و کسانی که از نزدیک با این عالم انقلابی آشنا بودند، تسلیت گفت.

وی با تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه بیان کرد: امیدواریم عزیزانی که در این عرصه هستند بیشتر از گذشته توفیق خدمت و اثرگذاری داشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی موزه و میراث فرهنگی (۱۸ می؛ ۲۸ اردیبهشت ماه) گفت: این روز را به همه کسانی که در این مسیر برای معرفی بهتر فرهنگ، سابقه و تاریخ ملت ما تلاش می‌کنند تبریک می‌گوییم، و چه آن‌هایی که در کشف و چه آن‌هایی که در معرفی این‌ها تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر می‌کنیم، مخصوصا به همکاران خودمان در فراکسیون موزه‌ها و میراث فرهنگی این روز را تبریک می‌گویم.

قالیباف در پایان درگذشت عبدالله سامری نماینده خرمشهر در دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی که از جانبازان جنگ تحمیلی بود را نیز به خانواده داغدار وی و مردم خرمشهر تسلیت گفت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی