تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

رویترز: ایران قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی را کاهش داده!

با اعلام خبرگزاری رویترز، ایران در ماه ژوئن قیمت فروش رسمی نفت خام خود را برای خریداران آسیایی برای هر بشکه ۴.۲۵ دلار بالاتر از متوسط قیمت نفت خام عمان و دبی در ماه می‌تعیین کرده است و قیمت آن را ۴.۹۵ دلار نسبت به ماه پیش کاهش داده است.

کد خبر: ۱۲۹۸۳۵
۱۴:۴۶ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

رویترز: ایران قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی را کاهش داده!

دیدارنیوز: رویترز مدعی شد که ایران با کاهش ۴.۹۵ دلاری نسبت به ماه پیش، قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی خود را کاهش داده است.

یک منبع آگاه به خبرگزاری رویترز گفته که ایران در ماه ژوئن قیمت فروش رسمی نفت خام ایران را برای خریداران آسیایی برای هر بشکه ۴.۲۵ دلار بالاتر از متوسط قیمت نفت خام عمان و دبی در ماه می‌تعیین کرده است و قیمت آن را ۴.۹۵ دلار نسبت به ماه پیش کاهش داده است.

یک مقام ایرانی پیشتر گفته بود که تهران قدرت افزایش صادرات نفت در صورت تقاضای کافی حتی در صورت استمرار شرایط عدم دستیابی به توافق و احیای برجام را دارد.

عضو شرکت ملی نفت ایران در تهران به خبرنگاران گفته بود که ایران نهایت تلاش خود را برای بازپس گرفتن سهمش در بازار نفت خام و بازگرداندن مشتریانش انجام خواهد داد.

رویترز همچنین نوشت که علیرغم اینکه ایران اعداد و ارقام مربوط به تولید و صادرات نفت خود را اعلام نمی‌کند، اما تحلیلگران بر این باورند که ایران نزدیک به یک میلیون بشکه در روز فروش نفت دارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی