تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

رویترز: ایران قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی را کاهش داده!

با اعلام خبرگزاری رویترز، ایران در ماه ژوئن قیمت فروش رسمی نفت خام خود را برای خریداران آسیایی برای هر بشکه ۴.۲۵ دلار بالاتر از متوسط قیمت نفت خام عمان و دبی در ماه می‌تعیین کرده است و قیمت آن را ۴.۹۵ دلار نسبت به ماه پیش کاهش داده است.

کد خبر: ۱۲۹۸۳۵
۱۴:۴۶ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

رویترز: ایران قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی را کاهش داده!

دیدارنیوز: رویترز مدعی شد که ایران با کاهش ۴.۹۵ دلاری نسبت به ماه پیش، قیمت فروش نفت به مشتریان آسیایی خود را کاهش داده است.

یک منبع آگاه به خبرگزاری رویترز گفته که ایران در ماه ژوئن قیمت فروش رسمی نفت خام ایران را برای خریداران آسیایی برای هر بشکه ۴.۲۵ دلار بالاتر از متوسط قیمت نفت خام عمان و دبی در ماه می‌تعیین کرده است و قیمت آن را ۴.۹۵ دلار نسبت به ماه پیش کاهش داده است.

یک مقام ایرانی پیشتر گفته بود که تهران قدرت افزایش صادرات نفت در صورت تقاضای کافی حتی در صورت استمرار شرایط عدم دستیابی به توافق و احیای برجام را دارد.

عضو شرکت ملی نفت ایران در تهران به خبرنگاران گفته بود که ایران نهایت تلاش خود را برای بازپس گرفتن سهمش در بازار نفت خام و بازگرداندن مشتریانش انجام خواهد داد.

رویترز همچنین نوشت که علیرغم اینکه ایران اعداد و ارقام مربوط به تولید و صادرات نفت خود را اعلام نمی‌کند، اما تحلیلگران بر این باورند که ایران نزدیک به یک میلیون بشکه در روز فروش نفت دارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی