تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

آمار فروش و تماشاگران تئاتر شهر، سنگلج و تالار هنر اعلام شد

آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های روی صحنه رفته در تالار‌های مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجرا‌ها مشخص شد.

کد خبر: ۱۲۹۷۶۲
۱۵:۰۱ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

آمار فروش و تماشاگران تئاتر شهر، سنگلج و تالار هنر اعلام شد

دیدارنیوز : به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنر‌های نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های روی صحنه رفته در تالار‌های اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجرا‌ها اعلام شد.

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از ۷ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان بود، در مجموع ۳۶ اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان، میزبان ۸ هزار و ۴۹۹ تماشاگر و فروشی معادل ۶۱۰ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان بود.

نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از ۱۴ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۰۱ تماشاگر و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع ۳۱ اجرا، ۲ هزار و ۲۳۰ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۰۷ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمدهادی عطایی نیز که از ۲۳ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع ۲۶ اجرا و یک هزار و ۵۰۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۳۹ میلیون و ۶۸ هزار تومان فروش کرد.

نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز ۱۴ فروردین‌ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع ۳۱ اجرا و یک هزار و ۹۲۶ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۷ میلیون و ۴۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی‌اصل که از روز یازدهم اردیبهشت‌ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با ۱۴ اجرا و ۳۳۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۳ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان دست یافته است.

براساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت‌ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ تماشاگر روی صحنه رفته تاکنون با مجموع ۸ اجرا و تعداد ۶۱۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) و قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به فروشی معادل ۱۲ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان رسیده است.

نمایش «نینا و جادوی ماه‌ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از ۷ فروردین تا ۱۹ اردیبهشت‌ماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع ۳۲ اجرا پذیرای ۴ هزار و ۶۰۹ تماشاگر بوده که با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان به فروشی معادل ۹۲ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۸۰۵ تومان دست پیدا کرد.

برچسب ها: هنر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی