تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
مدیر تیم فولاد اعلام کرد

اهواز مال فولاد است، نه استقلال!

محمد علوی، مدیر تیم فولاد خوزستان برخلاف استقلالی‌ها معتقد است که شهر اهواز به فولاد تعلق دارد، نه آبی‌های پایتخت. او گفت: اینکه می‌گویند اهواز شهر دوم استقلال محسوب می‌شود، اشتباه است. اهواز شهر خود اهوازی هاست؛ مال تیم فولاد و تیم‌های دیگرش است و ربطی به هیچ تیم دیگری ندارد.

کد خبر: ۱۲۹۶۵۳
۱۲:۱۵ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

اهواز مال فولاد است، نه استقلال!

دیدارنیوز: مدیر تیم فولاد نسبت به حضور تماشاگران استقلال در فولاد آره‌نا گلایه کرد.

فولاد خوزستان شب گذشته (شنبه) با نتیجه ۲-۱ برابر استقلال شکست خورد تا با ۴۲ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد.

سید محمد علوی در خصوص این بازی عنوان کرد: نیمه اول خوب نبودیم، اما در نیمه دوم، رفته رفته بهتر شدیم و مستحق باخت نبودیم.

او در ادامه گفت: گله دارم، چون متاسفانه اینجا در شهر خودمان تماشاچی‌های زیادی آمده بودند که فکر کردیم فولادی هستند و راه‌شان دادیم، اما همه استقلال را تشویق می‌کردند. ایراد از خودمان بود.

علوی افزود: اینکه می‌گویند اهواز شهر دوم استقلال محسوب می‌شود، اشتباه است. اهواز شهر خود اهوازی هاست؛ مال تیم فولاد و تیم‌های دیگرش است و ربطی به هیچ تیم دیگری ندارد. واقعا ما شرمنده هواداران‌مان شدیم که امروز هوادار فولادی ندیدیم و هوادار استقلالی دیدیم در صورتیکه ورزشگاه بسته بود. این تاسف من را زیادتر کرد. ما شرمنده هواداران‌مان شدیم؛ انشاالله که دیگر این اتفاق رخ ندهد.

مدیر تیم فولاد در خصوص درگیری‌های آخر بازی توضیح داد: طبیعی است. ما اصلا فکرش را نمی‌کردیم. بازی بدون تماشاچی بود، اما خیلی ناراحت شدم که دیدم هواداران استقلال بعد از گل بالای سر خودم خوشحالی می‌کنند و این جای تاسف دارد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی