تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

١٠ داروی گیاهی که به درمان کرونا کمک می‌کند

مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت اعلام کرد که ۱۷ مجوز برای دارو‌های موثر به منظور کمک به درمان بیماری کرونا دریافت کرده‌اند که از این تعداد ۱۰ دارو در بازار دارویی کشور موجود است.

کد خبر: ۱۲۹۶۴۴
۱۱:۲۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

١٠ داروی گیاهی که به درمان کرونا کمک می‌کند

دیدارنیوز: به گفته مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، پیشگیری محوری باید در نظام سلامت بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

نفیسه حسینی یکتا گفت: دارو‌های گیاهی در صورتی که مسیر درست و علمی طی کرده باشند حتما می‌توانند در صنعت دارویی کشور جای خود را پیدا کنند. ۱۷ مجوز برای دارو‌های موثر به منظور کمک به درمان بیماری کرونا دریافت کرده ایم که از این تعداد ۱۰ دارو در بازار دارویی کشور موجود است.

او اعلام کرد که هر چه خدمات پیشگیرانه مبتنی بر سبک زندگی سالم و چرخش تحول آفرین پیشگیری محوری به جای درمان محوری را در نظام سلامت بیشتر مد نظر قرار بدهیم بیشتر شاهد ارتقاء سلامت جامعه خواهیم بود.

مدیرکل دفتر طب ایرانی ومکمل وزارت بهداشت افزود: رویکرد استفاده از طب ایرانی مد نظر وزارت بهداشت و منطبق بر اسناد بالادستی موجود از جمله بند ۱۲ سیاست‌های کلی نظام سلامت است. در رویکرد ادغام باید از ظرفیت طب ایرانی در کنار طب نوین برای ارتقای سلامت و بهبود کیفی وضعیت زندگی مردم استفاده کرد.

حسینی یکتا گفت: ادغام باید در حوزه‌های مختلف آموزش، پژوهش، بهداشت و درمان باشد. حتی باید فعالیت‌های بین المللی در حوزه سلامت صورت بگیرد تا بستر استفاده از خدمات طب ایرانی در تمام سطوح ارائه خدمت ایجاد شود.

او ادامه داد: مولفه‌های اجتماعی متنوع که متولیان متعددی دارند در سلامت موثر هستند بنابراین علاوه بر وزارت بهداشت، سازمان‌ها و ارگان‌های دیگری نیز در حفظ و ارتقا سلامت مردم باید ایفای نقش کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی