تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان؛ ۲+۲ تغییر برای ماندن در کورس!

برای دیدار حساس پرسپولیس مقابل سپاهان، گل‌محمدی چهار بازیکن خود را در اختیار ندارد و در غیاب وحید امیری، عیسی آل‌کثیر، فرشاد فرجی و منوچهر صفروف پای به این مسابقه خواهد گذاشت.

کد خبر: ۱۲۹۵۲۳
۱۰:۰۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

ترکیب احتمالی پرسپولیس در جدال با سپاهان

دیدارنیوز: تیم پرسپولیس در غیاب چهار بازیکن خود امشب به مصاف سپاهان می‌رود.

تیم پرسپولیس در حالی به مصاف سپاهان می‌رود که این دیدار اهمیت زیادی برای سرخپوشان دارد و پیروزی در آن می‌تواند نایب قهرمانی قرمز‌ها را قطعی کرده و این تیم را در کورس قهرمانی نگه دارد.

برای این دیدار گل‌محمدی چهار بازیکن خود را در اختیار ندارد و در غیاب وحید امیری، عیسی آل‌کثیر، فرشاد فرجی و منوچهر صفروف پای به این مسابقه خواهد گذاشت.

**لک به دنبال کلین شیت دو رقمی
حامد لک پس از ماجرا‌های پیش آمده که منجر به خروج او از ترکیب شد، حالا به اردوی قرمز‌ها بازگشته و سومین بازی خود را در مقابل سپاهان انجام خواهد داد. لک در بازی رفت عملکرد خوبی داشت و حالا به دنبال دهمین کلین شیت فصل خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در جدال با سپاهان

**ورود شجاعی با زوج سیدجلال و نعمتی
عملکرد خوبی سیدجلال حسینی و علی نعمتی باعث شده تا یحیی همچنان به آن‌ها اعتماد داشته باشد و تغییری در زوج دفاعی خود ایجاد نکند. با این حال نکته مهم ترکیب سرخپوشان ورود علی شجاعی به جای سعید آقایی است که در بازی رفت موفق به ارسال پاس گل شد. رامین رضاییان پس از اتفاقات مربوط به تعویضش شایعات زیادی را پیرامون خود می‌بیند، اما بعید است که از ترکیب خارج شود.

**کمال امیدوار به دبل برابر سپاهان
تنها تغییر خط میانی پرسپولیس ورود کمال کامیابی‌نیاست که در کنار سرلک زوج هافبک دفاعی را تشکیل خواهد داد. پهلوان و مهدی ترابی نیز هافبک‌های کناری پرسپولیس خواهند بود.

**شرزود تمیروف با گل در ترکیب می‌ماند
عملکرد خوب شرزود تمیروف باعث شده تا او در ترکیب پرسپولیس بماند، اما برای زوج این بازیکن، احتمالا امید عالیشاه بازیکنی است که بیشترین شانس را برای حضور کنار تمیروف دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، علی نعمتی، رامین رضاییان، علی شجاعی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، شرزود تمیروف و مهدی ترابی.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی