تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
رئیس کل دادگستری استان کردستان خبر داد

کشف ۹۴ تن روغن احتکار شده در سنندج

رئیس کل دادگستری کردستان از شناسایی ۴ انبار بزرگ احتکار روغن در سنندج خبر داد و گفت: از این انبار‌ها در مجموع ۹۴ تن روغن خوراکی احتکار شده کشف و ضبط شد.

کد خبر: ۱۲۹۵۱۳
۰۹:۱۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

کشف ۹۴ تن روغن احتکار شده در سنندج

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی دادگستری کردستان، حجت الاسلام سید حسین حسینی اظهار کرد: در راستای دستورات رئیس محترم قوه قضائیه مبنی بر مقابله با گران فروشی و احتکار و کمک دستگاه قضائی به دولت در انجام اصلاحات اقتصادی به منظور جلوگیری از سوءاستفاده متخلفین مایحتاج عمومی مردم و با دستور قاطع دادستان مرکز استان از ۴ شرکت توزیع و پخش روغن خوراکی در سطح شهرستان سنندج مقدار ۹۴ تُن روغن به ارزش تقریبی ۲ میلیارد تومان کشف و ضبط گردید.

وی افزود: ارزش تقریبی این مقدار روغن کشف شده بیش از ۲ میلیارد تومان است و مقرر گردیده تا با نظارت ادارات متولی مقرر گردید در اسرع وقت در خصوص نحوه توزیع آن اتخاذ تصمیم گردد.

حجت الاسلام حسینی همچنین با تأکید بر قاطعیت دستگاه قضائی در برخورد با گران‌فروشان و محتکران، خاطر نشان کرد: تیم‌های نظارت بر بازار متشکل از نمایندگان تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و نیروی انتظامی به صورت میدانی از مراکز عرضه کالا، فروشگاه‌ها و انبار‌ها بازدید کرده و ضمن رصد بازار، با تخلفات احتمالی در محل برخورد کنند.

رئیس کل دادگستری کردستان اظهار کرد: برخورد با گران فروشان، محتکران و افرادی که سعی دارند با اخلال در بازار، منافع نامشروع کسب کنند، ادامه دارد و دستگاه قضائی استان با این افراد و همچنین مسئولانی که با عدم انجام وظایف قانونی خود، در این خصوص مرتکب ترک فعل شوند برخورد می‌کند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی