تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

طارمی سومین بازیکن برتر ماه آوریل پرتغال شد

سرمربیان تیم‌های لیگ برتر پرتغال اقدام به انتخاب برترین بازیکن ماه آوریل لیگ این کشور کردند که در این میان مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در رده سوم ایستاد.

کد خبر: ۱۲۹۴۸۵
۰۹:۴۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

طارمی سومین بازیکن برتر ماه آوریل پرتغال شد

دیدارنیوز: مهدی طارمی در رده سوم برترین بازیکنان لیگ برتر پرتغال در ماه آوریل قرار گرفت.

با پایان ماه آوریل و طبق رسم ماهانه، سرمربیان تیم‌های لیگ برتر پرتغال اقدام به انتخاب برترین بازیکن ماه لیگ این کشور کردند که در این میان مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در رده سوم ایستاد.

در این نظرسنجی، سرمربیان تیم‌های لیگ برتر پرتغال بیشترین آراء را به ریکاردو هورتا بازیکن تیم براگا اختصاص دادند تا این بازیکن عنوان برترین بازیکن لیگ در ماه گذشته میلادی را از آن خود کند.

این بازیکن توانست با کسب ۲۹٫۸۶ درصد آرا رقبای خود یعنی داروین از بنفیکا با ۲۵ درصد آرا و طارمی از پورتو با ۲۳٫۶۱ درصد آرا را پشت سر گذاشته و این جایزه را از آن خود کند.

ریکاردو هورتا در ماه آوریل دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل نیز داد و به چهار برد و یک تساوی براگا در ماه گذشته میلادی کمک زیادی کرد.

البته این در حالی است که مهدی طارمی در مدت مشابه موفق به زدن ۶ گل شد و یک‌مرتبه نیز پاس گل داد و به‌همراه پورتو ۵ پیروزی و یک شکست را تجربه کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی