تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
نخستین راند مسابقه سرعت قهرمانی سال برگزار می‌شود

آغاز هیجان در پیست آزادی

صبح جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ اولین مسابقه از رقابت‌های اتومبیلرانی سرعت (ریس) قهرمانی سال برگزار می‌شود. برای نخستین بار پس از دو سال مسابقات سرعت با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و همچنین قرار است مسابقه به صورت زنده از شبکه اینترنتی آنتن پخش شود

کد خبر: ۱۲۹۴۶۶
۱۸:۳۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
آغاز هیجان در پیست آزادی

آغاز هیجان در پیست آزادی
دیدارنیوز: بلیت فروشی این مسابقه هم به صورت آنلاین و از طریق سایت فدراسیون و هم به شکل حضوری انجام می‌شود و حضور سه تا چهار هزار نفر تماشاگر برای این مسابقه قابل پیش بینی خواهد بود. راند اول مسابقه سرعت سال شامل ۸ کلاس خواهد بود و طبق برنامه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۵ به طول خواهد انجامید. ضمنا حدود ۸۰ راننده از استان‌های مختلف در این مسابقه شرکت خواهند کرد که اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها در روز تایم گیری نیز حضور داشتند.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده شرکت کنندگان در کلاس‌های ۲۰۶ مقدماتی، پراید (اختصاصی)، بی پی، ۲۰۶ (اختصاصی)، پراید جی تی، ۱۶۰۰ جی تی، ۲۰۰۰ جی تی و توربو با هم رقابت خواهند کرد و قهرمانان نامداری مثل نادر جعفری، شروین یگانه، اشکان مسگرها، محمد مهری، پژمان پاکزاد، آرش خامنه و... به گرمای این رقابت خواهند افزود.
در روز تایم گیری نیز شروین یگانه عملکرد هیجان انگیزی داشت و موفق شد در سه کلاس بهترین زمان را ثبت کند. کمیته مسابقات ریس (سرعت) قصد دارد پس از چند سال، مسابقات این فصل را به صورت کامل و با انجام ۶ راند برگزار کند که این خبر مهم و خوشحال کننده‌ای برای اهالی این ورزش خواهد بود.


راند اول مسابقات ریس به نوعی آغاز فصل انواع رقابت‌های موتور اسپرت ایران نیز تلقی می‌شود و تقویم دیگر مسابقات مثل درگ و دریفت نیز به جریان خواهد افتاد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی