تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

الهامی پس از جدایی از نساجی: جامی را گرفتم که بعضی‌ها دست‌شان به آن نمی‌رسد!

ساکت الهامی سرانجام پس از رفت و آمدن‌های تکراری خود در نساجی، با اعلام این باشگاه مازندرانی از جمع قهرمان جام حذفی فوتبال ایران جدا شد. او در بخشی از پیام خود به هواداران نساجی آورده است: خوشحالم با نساجی جامی را دوباره به دست آوردم که بعضی‌ها سالهاست هر چه می‌زنند و می‌کوبند دست شان به آن نمی‌رسد.

کد خبر: ۱۲۹۳۵۶
۰۹:۴۱ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

الهامی پس از جدایی از نساجی: جامی را گرفتم که بعضی‌ها دست‌شان به آن نمی‌رسد!

دیدارنیوز: خبر برکناری ساکت الهامی از هدایت نساجی واکنش این مربی را به دنبال داشت.

ساکت الهامی با بیانیه باشگاه نساجی از هدایت تیم قهرمان جام حذفی کنار گذاشته شد. وی با انتشار متن خداحافظی‌اش به خبر برکناری خود واکنش نشان داد.

متن خداحافظی ساکت الهامی سرمربی سابق نساجی به شرح ذیل است:

سلام به مردم خوب مازندران و درود به تمام دوستداران باشگاه پرافتخار نساجی قائمشهر

هر آغازی پایانی دارد و اینجا نقطه پایان یک سال و اندی عشقبازی من با شما عزیزان است که از سلام اول تا کلام آخر رفیق بودید و پای عشقتان به نساجی ایستادید. من هم مثل شما عاشق بودم که پای این عشق حرص میخوردم و خدا شاهد است که تمام هست و نیست خودم را برای سربلندی نساجی گذاشتم.

از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، از همان روز‌های اول که به نساجی آمدم، در یک جنگ نابرابر، با آن‌ها که نساجی را حیات خلوت خود می‌دیدند، جنگیدم و در میدان مسابقه زورم رسید پرچم نساجی را به اهتزاز در آورم، اما حریف بازی‌های پشت پرده شان نبودم.

شما که غریبه نیستید، از همان روز که با دست خالی معادلات مدعیان را به هم زدیم، این روز را می‌دیدم و همین شد که میخواستم بعد از قهرمانی در جام حذفی خلاف میل باطنی ام از نساجی جدا شوم، اما ماندم تا رفیق نیمه راه نباشم.

از آغاز عملیات نجات نساجی و جشن بقا در لیگ بیستم تا جشن قهرمانی در جام حذفی، نساجی را بخشی از وجود خودم دیدم و امروز خوشحالم که نساجی بخش مهمی از کارنامه مربیگری من شده و من هم بخشی از تاریخ این باشگاه پرافتخار هستم.

تنها حسرتم این است که چرا در فصل جاری در خانه به میدان نرفتیم تا نفس تان را مثل بازی‌های حذفی پشت خودم داشته باشم و حس کنم پشتم به کوه است. وجدانم راحت است که ذره‌ای کم نگذاشتم و اگر روی نیمکت یا در رختکن عصبانی شدم از تعصبم است که دوست ندارم بازنده و شرمنده باشم.

حالا که تصمیم بر این است این نقطه، پایان همکاری من و نساجی باشد، دست یکایک شما نازنینان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم نساجی بدون من به این مسیر موفقیت ادامه بدهد که حق شماست نه تنها بر بام فوتبال ایران که بر بام فوتبال آسیا باشید.

چرخ بازیگر از این بازیچه‌ها بسیار دارد.

از تک تک هواداران نساجی، از مالک و تک تک مدیران باشگاه، از یکایک همکارانم و نفر به نفر بازیکنانم حلالیت می‌طلبم که اگر برافروخته شدم تنها برای روشن ماندن چراغ نساجی و بالا رفتن پرچم نساجی بود. خوشحالم با نساجی جامی را دوباره به دست آوردم که بعضی‌ها سالهاست هر چه می‌زنند و می‌کوبند دست شان به آن نمی‌رسد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی