تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

بازداشت ۹ اسرائیلی به دلیل ارسال ویدئوی سقوط هواپیما برای مسافران!

۹ اسرائیلی به دلیل ارسال ویدئوی سقوط یک هواپیما برای مسافران یک پرواز توسط پلیس بازداشت شده‌اند. این هواپیما روز سه‌شنبه ‍۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) از تل‌آویو اسرائیل عازم استانبول ترکیه بود.

کد خبر: ۱۲۹۳۵۰
۰۹:۰۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

بازداشت ۹ اسرائیلی به دلیل ارسال ویدئوی سقوط هواپیما برای مسافران!

دیدارنیوز: پلیس اسرائیل اعلام کرد ۹ شهروند خود را که مظنون هستند در یک سفر هوایی تصاویری از سقوط هواپیما را برای سایر مسافران فرستاده‌اند، دستگیر کرده است.

این هواپیما روز سه‌شنبه ‍۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) از تل‌آویو اسرائیل عازم استانبول ترکیه بود.

پلیس اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد: «۹ نفر بازداشت شده، که همگی اهل روستایی در شمال اسرائیل هستند، متهم هستند تصاویری از سوانح هوایی را درون کابین مسافران پخش کرده و باعث وحشت آنان در هواپیما و تاخیر چند ساعته در پرواز شدند.»

اوفر لفلر، سخنگوی سازمان فرودگاه‌های اسرائیل (IAA)، به خبرگزاری فرانسه گفت مظنونان از سرویس «ایردراپ» (Airdrop) دستگا‌ه‌های اپل برای ارسال عکس‌ها و فیلم‌های سقوط هواپیما برای سایر سرنشینان استفاده کردند.

وی اضافه کرد این هواپیما که متعلق به شرکت هواپیمایی «آناتولی‌جت» ترکیه بود سرانجام توانست روز سه‌شنبه با چهار ساعت تاخیر از زمین بلند شود.

پلیس اسرائیل با بیان این‌که ۹ مظنون در حال بازجویی هستند اعلام کرد: «پخش این تصاویر (در هواپیما) می‌تواند به عنوان یک تهدید تروریستی تلقی شود.»

پیشتر در ۲۹ آوریل ماه گذشته پیدا شدن یک گلوله منفجرنشده در چمدان یک خانواده آمریکایی در فرودگاه بین‌المللی بن گوریون اسرائیل، باعث بروز وحشت در میان مسافران حاضر در فرودگاه شده بود.

این خانواده که گلوله را در تپه‌ای در این کشور پیدا کرده بودند گفتند قصد داشتند آن را به عنوان «یادگاری تعطیلات» به خانه ببرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی