تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

شادی عجیب مجیدی؛ بوی قهرمانی در آزادی!

گل دقایق پایانی آرمان رمضانی برابر پدیده، یک شادی بزرگ و آرمانی را برای فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها به همراه داشت. فرهاد پس از این گل سر از پا نمی‌شناخت و حالا می‌داند بیشتر از همیشه به هدفش نزدیک شده است.

کد خبر: ۱۲۹۲۶۲
۱۰:۱۰ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

شادی عجیب مجیدی؛ بوی قهرمانی در آزادی!

دیدارنیوز: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از گل آبی پوشان توسط آرمان رمضانی در دقیقه ۸۸ به شهرخودرو تعادل خودش را از دست داد!

استقلالی‌ها شب گذشته با برد دقایق آخر مقابل شهر خودرو بیشتر از همیشه به قهرمانی امیدوار شدند. فرهاد مجیدی و وریا غفوری پس از سوت پایان شادی جالبی از خود به نمایش گذاشتند.

آبی‌پوشان به خوبی می‌دانند که این ۳ امتیاز چقدر برایشان حائز اهمیت بود و به همین دلیل بعد از گل دقیقه پایانی آرمان رمضانی سر از پا نمی‌شناختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی