تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان اعلام کرد

مغانلو مقابل پرسپولیس محروم نیست!

باوجود درگیری‌های پایان بازی سپاهان و پیکان در تهران، باشگاه سپاهان اعلام کرد شهریار مغانلو، مهاجم این تیم کارت زردی دریافت نکرده و از دیدار با پرسپولیس محروم نیست.

کد خبر: ۱۲۹۲۵۶
۰۹:۳۸ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

مغانلو مقابل پرسپولیس محروم نیست!

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان می‌گوید درگیری انتهای بازی مقابل پیکان با کارت زرد برای مغانلو همراه نشده است.

شهریار مغانلو در شرایطی به مصاف برابر پیکان رسیده بود که در صورت دریافت کارت زرد از دیدار حساس هفته آینده تیمش برابر پرسپولیس محروم می‌شد و به همین دلیل هم بود که روی او و بازیکنان دیگری سپاهان که احتمال محرومیت‌شان وجود داشت، نگاه‌ها در جریان مسابقه بیشتر هم بود.

سوت پایان دیدار پیکان و سپاهان که به صدا درآمد شهریار مغانلو به سمت تونل ورودی به رختکن‌ها دوید و با یکی دو بازیکن پیکان درگیری جزئی‌ای داشت؛ موضوعی که سبب شد این گمانه‌زنی ایجاد شود که این بازیکن با کارت زرد داور جریمه شده و مصاف با پرسپولیس را از دست داده است.

با این حال علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در گفت‌وگویی، اینکه شهریار مغانلو پس از پایان بازی کارت گرفته باشد؛ رد می‌کند و در این‌باره اینطور توضیح داده است: «مسعود ریگی و آریا یوسفی دو بازیکن سپاهان بودند که در مقابل پیکان کارت زرد گرفتند و علی‌رغم شایعاتی که ایجاد شده مغانلو کارتی نگرفته و مقابل پرسپولیس محروم نیست.»

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی