تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

استقلال ۱ ـ شهر خودرو صفر؛ ماشین قهرمانی روشن شد

با تساوی بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن در اصفهان، حالا بهترین فرصت ممکن برای استقلال فراهم شده تا با پیروزی برابر شهر خودرو، اختلافش را به عدد شش برساند.

کد خبر: ۱۲۹۲۳۱
۲۱:۴۲ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

گزارش زنده: استقلال صفر ـ شهر خودرو صفر

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: در یکی از دیدارهای حساس هفته بیست و ششم لیگ برتر، استقلال در استادیوم آزادی به مصاف شهر خودرو می‌رود. آبی‌پوشان پس از سه تساوی پیاپی و سریالی، امروز در حضور هواداران خودی به دنبال پیروزی هستند تا یک گام دیگر به‌سوی قهرمانی بردارند.

پس از توقف پرسپولیس در اصفهان، حالا استقلال برای افزایش فاصله با شاگردان گل محمدی به عدد ۶، نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار خانگی دارد و به همین دلیل فرهاد مجیدی تیمش را با ترکیب هجومی روانه میدان کرده است و ارسلان مطهری و رودی ژستد از ابتدا در ترکیب حضور دارند.

در سمت مقابل نیز شهر خودرو برای اینکه همچنان شانس‌هایش برای بقا در لیگ برتر را حفظ کند، به دنبال شگفتی سازی است. شاگردان سیدعباسی در اندیشه انجام مأموریتی هستند که سایر تیم‌های لیگ برتر قادر به انجام آن نبوده‌اند.

تیم داوران: حسن اکرمی، سعید قاسمی و علی احمدی

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف غلامی، وریا غفوری، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، رودی ژستد و ارسلان مطهری

ترکیب شهر خودرو: یوسف بهزادی، ابراهیم رضازاده، محمدحسین حیدری، محمد احسان حسینی، مجتبی بیژن، علی طاهران، ابوذر صفرزاده، ابوالفضل بابادی، امیرحسین نعمتی، مرتضی حسین‌زاده و محمدرضا فلاحیان

لحظات حساس:

دقیقه یک: نخستین موقعیت نصف و نیمه بازی نصیب شهر خودرو شد که شوت عکاشه را رضایی به راحتی مهار کرد.

دقیقه 4: استقلالی ها از سمت راست حرکتی را آغاز کردند. پاس ژستد به وریا غفوری رسید اما شوت این بازیکن از شدت لازم برخوردار نبود و سنگربان شهر خودرو به راحتی توپ را از آن خود کرد.

دقیقه 7: ارسال تند و تیز و خطرناک امیرحسین نعمتی از سمت چپ به روی دروازه استقلال را علیرضا رضایی با یک مشت مهار کرد.

دقیقه 11: اشتباه بزرگ یوسف بهزادی سنگربان شهر خودرو نزدیک بود که منجر به باز شدن دروازه این تیم شود. ارسلان مطهری با یک توپ ربایی دیدنی از گوشه محوطه جریمه، در برابر دروازه خالی قرار گرفت اما عجله این بازیکن و ضربه بی دقت او در حال عبور از مقابل دروازه بود که توسط مدافعین شهر خودرو راهی کرنر شد.

دقیقه 29: ارسال کوین یامگا به شکل خطرناکی از چند بازیکن عبور کرد و در ادامه توپ به خود یامگا رسید و این بازیکن در برخورد با بازیکن شهر خودرو تعادلش را از دست داد که داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه 33: ارسال خوب جعفر سلمانی به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد از روی نقطه پنالتی همراه شد که توپ این بازیکن با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45+3: یک پاس در عمق و پشت مدافعین به ارسلان مطهری رسید اما این بازیکن در محاسبات خود دچار اشتباه شد و یوسف بهزادی زودتر از مطهری این توپ را مهار کرد.

نیمه دوم

دقیقه 54: خیمه استقلالی ها درون محوطه جریمه با چند فرصت شوت زنی برای آنها همراه شد که شوت یامگا با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

دقیقه 55: محمدابراهیم رضازاده پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از عبور از میان مدافعین استقلال، ضربه اش را به سمت دروازه زد که شوت او با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 63: یک ضربه کاشته برای استقلال به دست آمد که سانتر مهدی پور با ضربه سر دیدنی دانشگر همراه شد که یوسف بهزادی به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد و توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 78: شوت راه دور زبیر نیک نفس را بهزادی به راحتی مهار کرد.

دقیقه 79: دومین شوت متوالی زبیر نیک نفس از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82: ارسال ضربه کاشته مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که بهزادی آن را مهار کرد.

دقیقه 83: پاس خوب حسین زاده درون محوطه جریمه به آرمان رمضانی رسید و این بازیکن با یک چرخش دیدنی، ضربه اش را به سمت دروازه شهر خودرو زد که توپ با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

گل اول استقلال: در دقیقه 89 حمله استقلال بالاخره نتیجه داد و بعد از ضربه حسین زاده که به تیر دروازه اصابت کرد، آرمان رمضانی با یک ضربه چکشی دروازه شهر خودرو را باز کرد. شاید این گل مهم‌ترین گل زندگی حرفه ای او شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی