تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

آقامیری: رابطه مالک و مستأجر ارباب و رعیتی شده است

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از وضعیت ارباب رعیتی که میان مستاجر و مالک ساختمان ایجاد شده ابراز نگرانی کرد.

کد خبر: ۱۲۹۰۸۲
۱۳:۲۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

آقامیری رابطه مالک و مستأجر ارباب و رعیتی شده است

دیدارنیوز ـ محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان این‌که چندی پیش بازدیدی از مراکز ساماندهی معتادان متجاهر زیرمجموعه قرارگاه اجتماعی داشتیم، گفت: پیش بینی قرارگاه این بود که ۲۰ تا ۲۲ هزار نفر افراد در معرض آسیب در تهران وجود دارند که فعلا ۷ هزارنفر از آن‌ها جمع آوری شدند و تا جمع آوری ۲۰ هزار نفر راه زیادی مانده است، از مدیریت شهری می‌خواهیم که این راه را ادامه دهند.

آقامیری با بیان این‌که براساس آمار سال ۱۴۰۰ تعداد مستاجران در تهران به بیش از ۵۰ درصد رسیده و از تعداد مالکان پیشی گرفته است، اظهار کرد: براساس آمار دولت، ۶۰ درصد از درآمد مردم صرف مسکن می‌شود و این در حالی است که در آذرماه سال گذشته هزینه اجاره ۵۰ درصد و در اسفندماه سال گذشته هزینه مسکن ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرد.

براساس گفته او «الان وضعیت ارباب رعیتی بین مستاجران و مالکان شکل گرفته است و هر عدد و رقمی که می‌خواهند بدون توجه به وضعیت مستاجران اعلام می‌کنند. نظارتی بر این موضوع نمی‌شود و می‌بینیم که یک مشاور املاک در یک منطقه نرخ گذاری می‌کند و حتی نرخ‌ها را تعیین می‌کند، این در حالی است که اتحادیه مشاوران املاک با همراهی کارشناسان قوه قضاییه به راحتی می‌توانند در هر محله نرخ‌گذاری کنند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی