تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

حضور آنلاین «شهره موسوی» در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

برای رسمیت یافتن جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، شهره موسوی به صورت آنلاین در این نشست شرکت کرد. وی که نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است، چندی پیش به اتهام کلاهبرداری بازداشت شده بود.

کد خبر: ۱۲۹۰۴۷
۱۱:۰۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

حضور آنلاین «شهره موسوی» در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز: نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال به صورت آنلاین در جلسه هیئت رئیسه شرکت کرد.

جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز (یکشنبه) در آکادمی ملی فوتبال آغاز شد که برای رسمیت یافتن آن، ۷ عضو هیئت رئیسه باید در جلسه حضور داشته باشند.

از میان اعضای هیئت رئیسه، میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، طهمورث حیدری، خداداد افشاریان، بهرام رضاییان و احسان اصولی در جلسه حاضر شدند و مهرداد سراجی که پیش از این هم گفته بود در جلسه هیئت رئیسه حاضر نمی‌شود، به این جلسه نیامد.

برای رسمیت یافتن جلسه، شهره موسوی به صورت آنلاین در این نشست شرکت کرد. وی که نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است، چندی پیش به اتهام کلاهبرداری بازداشت شده بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی