تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

کشف ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق در کرمانشاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه از کشف ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق در کرمانشاه خبر داد.

کد خبر: ۱۲۹۰۰۷
۱۵:۵۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

کشف ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق در کرمانشاه

دیدارنیوز ـ قهرمان شاهی اظهار کرد: بازرس‌های تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در شهرک صنعتی کرمانشاه مقدار ۵۳۰ کیسه آرد قاچاق کشف کردند.

وی افزود: بر اساس گزارش نیرو‌های اطلاعات سپاه استان در انباری در شهرک صنعتی کرمانشاه تعداد ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای کشف و در این راستا پرونده‌ای تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی اداره کل تعزیرات حکومتی اولویت اقدامات خود را به مبارزه جدی و شبانه روزی با محتکران و قاچاقچیان آرد قرار داده و در صورت کشف متخلفان را به اشد مجازات‌های قانونی محکوم خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر نیرو‌های اطلاعاتی این اداره کل در گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسان دستگاه‌های نظارتی با حضور و فعالیت محسوس در استان نظارت‌های خود را تشدید و در این راستا با قاچاقچیان مماشات نکرده و با آنان با اشد مجازات برخورد خواهد شد و بر شبکه توزیع و انبار‌ها از عرضه تا مصرف نظارت خواهد کرد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی