تیتر امروز

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خرداد ۷۶ غبطه و بُغضی است که تبدیل به وا دریغای ما شده است، روزی که امید به فردا را در ما زنده کرد و امروز خود حسرت گذشته ما شده است و از ترس فردا هر سال می‌گوییم دریغ از پارسال.

به وقتِ «هیس»!

بنفیکا در کنار اسپورتینگ از رقبای سنتی پورتو است و با توجه به اتفاقاتی که رقبای پورتو برای طارمی رقم زدند، مسلما امشب هم مهدی انگیزه‌های زیادی برای گلزنی به بنفیکا و هیس نشان دادن دارد.

کد خبر: ۱۲۸۹۸۰
۱۳:۱۸ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

به وقتِ «هیس»!

دیدارنیوز: مهدی طارمی امشب اولین جام اروپایی خود را بالای سر خواهد برد. او باید در یک دیدار حساس مقابل بنفیکا بازی کند و این شانس را دارد که آمار گل‌های خود را هم بالا ببرد.

پورتو در هفته ماقبل پایانی لیگ پرتغال به مصاف یک رقیب سنتی دیگر می‌رود. بنفیکا در کنار اسپورتینگ از رقبای سنتی پورتو است و با توجه به اتفاقاتی که رقبای پورتو برای طارمی رقم زدند، مسلما امشب هم مهدی انگیزه‌های زیادی برای گلزنی به بنفیکا و هیس نشان دادن دارد. طارمی معمولا در این قبیل بازی‌ها خوب بازی می‌کند و برای این دیدار هم سرشار از انگیزه است.

پورتو با یک مساوی هم می‌تواند به طور رسمی‌قهرمان لیگ پرتغال شود. همان طور که می‌دانید رقیب اصلی این تیم اسپورتینگ است که اگر امتیاز بدهد، پورتو حتی در صورت شکست مقابل بنفیکا هم قهرمان می‌شود، اما یاران طارمی نمی‌خواهند با شکست مقابل رقیب سنتی قهرمان شوند و به دنبال یک پیروزی تاریخی مقابل بنفیکا هستند. طارمی هم احتمالا در صورت گلزنی دوباره هیس نشان می‌دهد تا به نوعی جواب منتقدانش را داده باشد.

این دیدار امشب ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی