تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

فولاد خراسان از جولان مدیرعامل دوتابعیتی تا حیاط خلوت باند تاجگردون و محمد شریعتمداری

کسری غفوری مدیرعامل دو تابعیتی فولاد خراسان با وجود ابهامات مالی متعدد در بزرگ‌ترین سایت فولادی شرق کشور و ارتباطات نزدیک با شریعتمداری (وزیر سابق کار) و تاجگردون کماکان با فشار برخی نمایندگان خاص مجلس که از ادامه حضور او در این شرکت فولادی بهره مند می‌شوند، در مسند قدرت حضور دارد.

کد خبر: ۱۲۸۹۵۱
۱۰:۵۲ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

فولاد خراسان از جولان مدیرعامل دوتابعیتی تا حیاط خلوت باند تاجگردون و محمد شریعتمداری

 

دیدارنیوز: دیده بان ایران گزارش داد؛ کسری غفوری مدیرعامل دو تابعیتی فولاد خراسان با وجود ابهامات مالی متعدد در بزرگ‌ترین سایت فولادی شرق کشور و ارتباطات نزدیک با شریعتمداری (وزیر سابق کار) و تاجگردونکماکان با فشار برخی نمایندگان خاص مجلس که از ادامه حضور او در این شرکت فولادی بهره مند می‌شوند، در مسند قدرت حضور دارد.

جالب‌تر آنکه خانواده کسری غفوری نیز تابعیت کشور هلند را دارند و بیشتر ایام سال را در اروپا زندگی میکنند. باوجود تاکیدات چندباره رییس جمهور در خصوص عدم بکارگیری مسببان وضعیت موجود، به نظر می‌رسد کسری غفوری توانسته با پول پاشی در بین برخی صاحبان نفوذ و نمایندگان مجلس در پست خود ماندگار شود و اکنون نیز به دنبال لابی برای شرکت ذوب آهن اصفهان باشد؟! موارد متعددی از سو مدیریت چند هزار میلیاردی و ابهامات مالی کسری غفوری برای خرید مواد اولیه تا فروش محصولات و هزینه‌های صورت گرفته تحت عناوین مختلف در اختیار این رسانه می‌باشد که در خبر‌های بعدی به آن پرداخته خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی