تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

گفتگوی تلفنی بایدن و ترودو؛ تحریم‌ها بر ضد روسیه و کمک به اوکراین

کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا با «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا در تماسی تلفنی درباره تحریم‌ها بر ضد روسیه و ارائه کمک به اوکراین گفتگو کرده است.

کد خبر: ۱۲۸۹۳۰
۰۸:۵۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

گفتگوی تلفنی بایدن و ترودو؛ تحریم‌ها بر ضد روسیه و کمک به اوکراین

دیدارنیوز: کاخ سفید در بیانیه‌ای از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور آمریکا با نخست وزیر کانادا پیرامون مسئله اوکراین خبر داد.

به نقل از رویترز، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا با «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا در تماسی تلفنی درباره تحریم‌ها بر ضد روسیه و ارائه کمک به اوکراین گفتگو کرده است.

در بیانیه کاخ سفید در این باره آمده است: رئیس جمهور جو بایدن با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا گفتگو کرد. هر دو رهبر تلاش‌های جاری خود را برای ارائه کمک‌های امنیتی، اقتصادی و بشردوستانه به دولت اوکراین و میلیون‌ها اوکراینی، بررسی کردند.

همچنین در ادامه این بیانیه آمده است که آن‌ها بر تعهد خود به مسئول دانستن روسیه به جهت تهاجم این کشور به اوکراین تاکید کردند.

بیانیه کاخ سفید خاطرنشان کرد که بایدن از همکاری نزدیک با کانادا در طول این بحران و همچنین از رهبری آن در اعمال تحریم‌ها و محدودیت‌های جامع بر ضد روسیه قدردانی کرد.

بایدن و ترودو همچنین درباره مشارکت آتی خود در اجلاس سران قاره آمریکا در ماه ژوئن در شهر لس‌آنجلس گفتگو کردند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی