تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

درگیری استقلالی‌ها در اصفهان؛ شایعه یا واقعیت؟!

گفته می‌شود در دیدار حساس تیم‌های سپاهان و استقلال در اصفهان، درگیری لفظی بین وریا غفوری و سیدحسین حسینی و فرهاد مجیدی به دلیل بازوبند کاپیتانی به وجود آمده است. با این حال یکی از بازیکنان استقلال مدعی شد چنین خبری صحت ندارد و این حواشی به خاطر صدرنشینی آبی‌هاست.

کد خبر: ۱۲۸۹۲۵
۰۸:۲۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

درگیری استقلالی‌ها در اصفهان؛ شایعه یا واقعیت؟!

دیدارنیوز: دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان درحالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که در این دیدار و در اواسط نیمه دوم وریا غفوری، کاپیتان اول استقلالی‌ها به جای صالح حردانی به میدان رفت، اما در کمال تعجب خبری از بستن بازوبند به دستان وی نشد.

به نقل از فرهیختگان، سیدحسین حسینی در این دیدار بعد از ورود وریا به کار خود با بازوبند کاپیتانی تا پایان بازی ادامه داد. این اتفاق شایعاتی را به‌دنبال داشت که البته از سوی استقلالی‌ها تایید نشده است. این‌طور مطرح شد که پس از تساوی استقلال مقابل سپاهان، وریا غفوری با سیدحسین حسینی و فرهاد مجیدی به‌دلیل ندادن بازوبند کاپیتانی حین بازی درگیر شده است؛ چراکه انتظار می‌رفت حسینی بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازوی وریا ببندد، اما از انجام این کار سر باز زده و با وجود حضور وریا در زمین تا پایان بازی بازوبند را بر بازو بست و در ادامه نیز غفوری که از این اتفاق به‌شدت شاکی و عصبانی شده بود در رختکن با صدای بلند از فرهاد مجیدی و حسین حسینی بابت این اتفاق گله کرد؛ چراکه اعتقاد داشت احترام او نگه داشته نشده است.

در ادامه نیز واکنش مجیدی باعث شد کار بالا بگیرد تا جایی که اگر روزبه چشمی و چند بازیکن استقلال وریا را آرام نمی‌کردند، مشخص نمی‌شد چه اتفاقاتی در رختکن رخ می‌داد!

برای پیگیری ماجرا با یکی از بازیکنان استقلال هم‌صحبت شدیم که البته به‌خاطر ممنوع‌المصاحبه بودن علاقه‌ای به رسانه‌ای شدن نامش نداشت. وی در این خصوص گفت: «نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا درمی‌آید. اما مشخص است از آنجا که در صدر جدول هستیم و از شانس خوبی برای قهرمانی برخورداریم، بنابراین هر کاری می‌کنند تمرکز ما را به هم بزنند تا قهرمان نشویم و حالا هم این بحث‌ها را مطرح کرده‌اند که به‌خاطر بازوبند در رختکن جنجال شده است. ما به چه چیزی فکر می‌کنیم، این‌ها به چه چیز‌هایی فکر می‌کنند. اهداف پیش‌روی ما بزرگ‌تر از این صحبت‌هاست و مطمئن باشید این حاشیه‌سازی‌ها روی تمرکز و هدفی که داریم کوچک‌ترین تاثیری را ایفا نخواهد کرد و شما هم مطمئن باشید در این بین تنها چیزی که در تیم ما در مسیر کسب قهرمانی اهمیت ندارد، بحث بازوبند است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی