تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

بازی‌های آسیایی هانگژو به تعویق افتاد/ برگزاری بازی‌ها در سال ۲۰۲۳

مدیرکل شورای المپیک آسیا اعلام کرده نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که قرار بود از ۱۰ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور تا ۳ مهر ۱۴۰۱) در هانگژو برگزار شود، به تعویق افتاده است. در همین زمینه، رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان اعلام کرد، بازی‌های آسیایی هانگژو در سال ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۸۹۱۵
۱۴:۲۶ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

بازی‌های آسیایی هانگژو به تعویق افتاد/ برگزاری بازی‌ها در سال ۲۰۲۳

دیدارنیوز: تلویزیون مرکزی چین از تعویق نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی خبر داد.

شبکه خبری CCTV چین صبح امروز (جمعه) اعلام کرد که شورای المپیک آسیا تصمیم به تعویق بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ گرفته است.

مطابق اعلام این رسانه چینی، مدیرکل شورای المپیک آسیا اعلام کرده نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که قرار بود از ۱۰ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور تا ۳ مهر ۱۴۰۱) در هانگژو برگزار شود، به تعویق افتاده است.

براساس اعلام تلویزیون مرکزی چین (شبکه CCTV) تاریخ دقیق برگزاری این دوره از مسابقات در آینده اعلام خواهد شد.

پیش از این حسن المسلم مدیرکل شورای المپیک آسیا گفته بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین، احتمال لغو مسابقات آسیایی وجود دارد که این موضوع در نهایت جامه عمل پوشید.

همچنین سایت کمیته ملی المپیک کشورمان در این مورد نوشت: «در هفتاد‌وهفتمین نشست هیئت اجرایی شورای المپیک آسیا OCA که در تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است با تعویق برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ موافقت شد. در این نشست پس از درخواست کمیته برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو مبنی بر تعویق بازی‌ها، این درخواست مورد موافقت هیئت اجرایی OCA قرار گرفت و مقرر شد تا بررسی‌های لازم در این باره صورت پذیرد.

بر پایه این گزارش طی یک ماه آینده کمیته‌ای از سوی شورای المپیک آسیا تشکیل می‌شود تا ضمن بررسی برنامه‌های جهانی و قاره‌ای در سال آینده، زمان مناسبی برای تاریخ جدید بازی‌های آسیایی هانگژو تعیین و اعلام شود».

رئیس کمیته ملی المپیک خبر داد: برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو در سال ۲۰۲۳

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان اعلام کرد، بازی‌های آسیایی هانگژو در سال ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

سیدرضا صالحی امیری با تأیید برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در سال ۲۰۲۳، اظهار داشت: در جلسه کمیته اجرایی شورای المپیک آسیا امروز مصوبات زیادی داشتیم. مهمترین تصمیم امروز لغو بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو و برگزاری آن در سال ۲۰۲۳ بود.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان خاطر نشان کرد: برگزاری بازی‌های آسیایی در هانگژو قطعی است، اما قرار است درباره زمان دقیق برگزاری بازی‌ها، کمیته اضطراری ظرف یک ماه آینده و پس از مذاکره با چینی‌ها، تاریخ دقیق شروع بازی‌ها در سال ۲۰۲۳ را اعلام کند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی