تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

یوفا، باشگاه‌های روسی را از لیگ قهرمانان محروم کرد

به دنبال تهاجم روسیه به اوکراین، اتحادیه فوتبال اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که تیم‌های باشگاهی روسیه در فصل ۲۰۲۲/۲۰۲۳ نیز حق شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان را نخواهند داشت.

کد خبر: ۱۲۸۷۸۷
۱۲:۳۵ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

یوفا، باشگاه‌های روسی را از لیگ قهرمانان محروم کرد

دیدارنیوز: یوفا باشگاه‌های روسیه را از شرکت در لیگ قهرمانان فصل آینده محروم کرد.

اتحادیه فوتبال اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که تیم‌های باشگاهی روسیه در فصل ۲۰۲۲/۲۰۲۳ نیز حق شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان را نخواهند داشت.

در بیانیه یوفا آمده است: «هیچ باشگاه روسی در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ رقابت‌های باشگاهی اتحادیه فوتبال اروپا» که از ماه ژوئیه شروع می‌شود، از جمله مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا یا کنفرانس لیگ اروپا شرکت نخواهد کرد.

تهاجم نظامی به خاک اوکراین در ۲۴ فوریه گذشته سبب شد که روسیه در زمینه ورزشی نیز همانند دیگر بخش‌ها تحت تحریم غرب و کشور‌های اروپایی قرار گیرد.

روسیه در همین راستا از میزبانی فینال مسابقات چمپیونز لیگ در فصل جاری منع شد و تیم ملی این کشور نیز از رقابت‌های جام جهانی قطر کنار گذاشته شد.

یوفا همچنین روز دوشنبه اعلام کرد که تیم پرتغال در مسابقات یورو ۲۰۲۲ زنان که از ششم تا ۳۱ ژوئیه در انگلستان برگزار خواهد شد جایگزین روسیه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی