تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

تلگرام پولی می‌شود؛ ۱۰ دلار برای استفاده از قابلیت‌های انحصاری

تلگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب است که در کشورمان هم کاربران زیادی دارد. این سرویس ممکن است تصمیم بگیرد از طریق قابلیت‌های انحصاری، به درآمدزایی از پلتفرم خود بپردازد. مانند ایموجی‌های سفارشی و متحرک که در "دیسکورد نیترو" با هزینه ماهانه ۱۰ دلار، عرضه می‌شوند.

کد خبر: ۱۲۸۷۸۳
۱۱:۵۷ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

تلگرام پولی می‌شود؛ ۱۰ دلار برای استفاده از قابلیت‌های انحصاری

دیدارنیوز: تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام رسان است که هر ماه مرتبا بهبود‌ها و قابلیت‌های جدید اکثرا رایگان پیدا می‌کند، اما این سرویس ممکن است تصمیم بگیرد از طریق قابلیت‌های انحصاری، به درآمدزایی از پلتفرم خود بپردازد.

در جدیدترین نسخه آزمایشی بتای اپلیکیشن تلگرام برای iOS، یک طرح اشتراکی جدید از سوی "جامعه تلگرام بتا" شناسایی شده است. طرح "تلگرام پریمیوم" به کاربران اجازه خواهد داد از استیکر‌ها و واکنش‌های ایموجی انحصاری استفاده کنند.

هنوز معلوم نیست طرح "تلگرام پریمیوم" چقدر قیمت دارد و آیا شامل تجربه‌های انحصاری بیشتری می‌شود. همچنین درباره این که چه زمانی این نسخه پولی قابل دسترس خواهد شد، مطرح نشده است. با این حال کاربران نسخه رایگان قادر به مشاهده استیکر‌های پولی در چت‌ها نخواهند بود. اما کسانی که مشترک نیستند، پیشنهاد برای ارتقا به طرح پریمیوم را مشاهده خواهند کرد.

بعضی از قابلیت‌های انحصاری سرویس تلگرام مشابه قابلیت‌های عرضه شده در پلتفرم دیسکورد خواهد بود، مانند ایموجی‌های سفارشی و متحرک که در "دیسکورد نیترو" با هزینه ماهانه ۱۰ دلار، عرضه می‌شوند.

شایان ذکر است که تلگرام پیش از این راهی برای درآمدزایی از کاربرانش داشته است. این سرویس آزمایش پیام‌های اسپانسری در کانال‌های عمومی با بیش از هزار مشترک را سال گذشته آغاز کرد. این طرح درآمدزایی باید گزینه بهتری نسبت به رویکرد فیس بوک باشد.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، در حالی که طرح پولی تنها در نسخه آزمایشی بتای iOS موجود است، اما احتمالا نسخه اندرویدی آن هم به زودی عرضه می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تلگرام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی