تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

نونیس بالاتر از ستاره ایرانی؛ «طارمی» شانسی برای آقای گلی دارد؟

در جدول گلزنان لیگ پرتغال، مهدی طارمی اکنون با ۲۰ گل در رده دوم قرار گرفته و فاصله زیادی تا آقای گلی دارد.داروین نونیس، مهاجم ۲۲ ساله اروگوئه‌ای که مورد توجه شدید منچستریونایتد قرار گرفته، این فصل با ۲۶ گل مدعی اصلی آقای گلی در این رقابت است. طارمی در ۲ فصل پیش، تنها یک بار توانسته آقای گل پرتغال شود و شانس او برای رسیدن به نونیس بسیار اندک است.

کد خبر: ۱۲۸۷۰۰
۱۱:۳۳ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

نونیس بالاتر از ستاره ایرانی؛ «طارمی» شانسی برای آقای گلی دارد؟

دیدارنیوز: مهدی طارمی با ۲۰ گل در رده دوم جدول گلزنان لیگ پرتغال قرار دارد.

پورتو برای قهرمانی تنها به یک امتیاز نیاز دارد تا بتواند پس از یک سال دوباره جام را بالای سر ببرد. این تیم، شنبه شب مقابل ویزلا با درخشش مهدی طارمی به برد ۴ بر ۲ رسید تا برای چندمین بار مطبوعات پرتغال به تمجید از ستاره کشورمان بپردازند.

طارمی در این مسابقه ۲ گل زد و بهترین بازیکن زمین نام گرفت. تعداد گل‌های ستاره کشورمان به عدد ۲۰ رسید تا این بازیکن پس از بنزما، امباپه و صلاح در رده چهارم بهترین مهاجمان دنیا بیایستد. در جدول گلزنان پرتغال، طارمی اکنون با ۲۰ گل در رده دوم قرار گرفته و فاصله زیادی تا آقای گلی دارد.

داروین نونیس، مهاجم ۲۲ ساله اروگوئه‌ای که مورد توجه شدید منچستریونایتد قرار گرفته، این فصل با ۲۶ گل مدعی اصلی آقای گلی در این رقابت‌ها است. طارمی در ۲ فصل پیش، تنها یک بار توانسته آقای گل پرتغال شود و شانس او برای رسیدن به نونیس بسیار اندک است. فصل گذشته پدرو گونسالوس از از اسپورتینگ آقای گل این رقابت شد.

پورتو شنبه به مصاف بنفیکا خواهد رفت تا تقابل جالبی بین طارمی و داروین نونیس شکل گیرد. در آخرین بازی فصل نیز پورتو به مصاف استوریل خواهد رفت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی