تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

«فرهاد» در آستانه شکستن رکورد اسطوره پرسپولیس

اگر فرهاد مجیدی در هفته بیست و پنجم لیگ برتر بتواند تیم سپاهان را شکست دهد یا حتی بازی به تساوی برسد، رکورد علی پروین را می‌شکند و به مربی‌ای در تاریخ فوتبال ایران تبدیل می‌شود که ۲۵ هفته متوالی طعم شکست را نچشیده است.

کد خبر: ۱۲۸۶۸۸
۱۰:۳۷ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

«فرهاد» در آستانه شکست رکورد اسطوره پرسپولیس

دیدارنیوز: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای از خودش بجای گداشته است.

علی پروین در جام آزادگان سابقه ۲۴ بازی متوالی بدون شکست را در کانامه سرمربیگری خود در تیم پرسپولیس دارد که تا این لحظه مربی دیگری به این رکورد نرسیده است.

اما اگر فرهاد مجیدی در هفته بیست و پنجم لیگ برتر بتواند تیم سپاهان را شکست دهد یا حتی بازی به تساوی برسد رکورد علی پروین را می‌شکند و به مربی‌ای در تاریخ فوتبال ایران تبدیل می‌شود که ۲۵ هفته متوالی طعم شکست را نچشیده است.

سرمربی استقلال همچنین پیش از این در لیگ برتر رکورد امیر قلعه‌نویی با سپاهان را شکسته بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی