تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۲

قیمت بیت کوین امروز ۱۲ اردیبهشت ماه با ۱.۰۲ درصد افزایش نرخ به ۳۸،۵۱۱ دلار معادل ۱،۱۰۴،۲۲۵،۹۰۳ تومان رسید.

کد خبر: ۱۲۸۶۶۹
۰۹:۱۳ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز

دیدارنیوز ـ بیت کوین با رشد قیمت همراه شد. امروز ۱۲ اردیبهشت ماه قیمت بیت کوین با افزایش ۱.۰۲ درصد به ۳۸،۵۱۱ دلار معادل ۱،۱۰۴،۲۲۵،۹۰۳ تومان رسید.

حدود یک هفته پیش، قیمت بیت کوین به ۴۱،۰۰۰ دلار نزدیک شد، اما در این مسیر ریجکت شد و اصلاحات بعدی این دارایی را به شدت به سمت پایین هدایت کرد، تاجایی که در عرض چند ساعت حدود ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد.

با این حال، گاو‌ها به این رویداد واکنش خوبی نشان داده و یک بار دیگر وارد عمل شدند. این بار، این دارایی دوباره به بالای ۴۰،۰۰۰ دلار رسید، اما مانند دفعات قبلی، نتوانست بالاتر از این سطح به حرکت خود ادامه دهد.

در عوض، با آغاز دوباره روند نزولی، قیمت به زیر مارک ارزنده ۴۰،۰۰۰ دلار سقوط کرد و همانطور که دیروز گزارش شد، به مرز ۳۸،۰۰۰ دلار رسید. وضعیت طی ۲۴ ساعت گذشته بدتر شد و BTC به زیر ۳۷،۵۰۰ دلار سقوط کرد. این پایین‌ترین سطح قیمت از اوایل ماه مارس (اواسط اسفند ۱۴۰۰) تاکنون بود.

در حال حاضر، بیت کوین با وجود اندکی بهبود، هنوز زیر تراز ۳۹ هزار دلار قرار دارد. در شرایطی که روند نزولی قیمت در بازار ارز‌های دیجیتال باعث دلسردی فعالان این بازار شده، مدیرعامل شرکت مشاوره مالی دیوره گروپ اعلام کرده به نظر دو کشور دیگر تا پایان سال میلادی بیت کوین را به عنوان پول قانونی خود می‌پذیرند. درصورتی که پیش بینی او درست از آب درآید، خبر خوبی برای بیت کوین است.

برخی تحلیلگران ادعا می‌کنند که این بازار نزولی آخرین ریزش بازار قبل از بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری است. بلومبرگ هم پیش‌بینی کرده است بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار و اتریوم به ۶ هزار دلار می‌رسد. البته بلومبرگ قبلا پیش‌بینی کرده بود که احتمال ریزش مقطغی بازار تا ۲۷ هزار دلار هم وجود دارد.

قیمت بیت کوین امروز

منبع: فرادید
برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی