تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

گفتگوی امیرعبداللهیان و حامد کرزی؛ تسریع در روند تشکیل دولت فراگیر و مبارزه با تروریسم

در این تماس تلفنی، امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان اظهار امیدواری کرد با تسریع در روند تشکیل دولت فراگیر و مبارزه با تروریسم، زمینه‌های همکاری افغانستان با همسایگان و دیگر کشور‌های منطقه گسترش یابد.

کد خبر: ۱۲۸۶۵۶
۰۸:۰۷ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

گفتگوی امیرعبداللهیان و حامد کرزی؛

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور پیشین افغانستان در گفت وگوی تلفنی با وزیر امور خارجه از همکاری‌ها و کمک‌های کشور‌های همسایه و جمهوری اسلامی ایران به مردم افغانستان برای عبور از مشکلات کنونی قدردانی کرد.

حامد کرزی، رئیس‌جمهور پیشین افغانستان عصر امروز در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه عید سعید فطر را به ملت و دولت ایران و وی تبریک گفت.

در این تماس تلفنی، کرزی با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در افغانستان ضمن محکوم کردن تروریسم کور که مردم بی‌گناه را هدف قرار داده، آینده افغانستان را در همکاری و همراهی تمام اقوام و اقشار مختلف مردم افغانستان با یکدیگر دانست و از همکاری‌ها و مساعدت‌های کشور‌های همسایه افغانستان و جمهوری اسلامی ایران با مردم افغانستان جهت عبور از مشکلات کنونی تشکر کرد.

در این تماس تلفنی، امیرعبداللهیان ضمن تبریک متقابل عید سعید فطر به حامد کرزی، مسئولان و تمام مردم افغانستان، از درگاه خداوند متعال خواهان سربلندی، رفاه و شادی مردم افغانستان شد.

در این تماس تلفنی، وزیر امور خارجه اظهار امیدواری کرد با تسریع در روند تشکیل دولت فراگیر و مبارزه با تروریسم، زمینه‌های همکاری افغانستان با همسایگان و دیگر کشور‌های منطقه گسترش یابد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی