تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

انتقاد صباغیان از بیانیه مجلس؛ باعث کاهش اعتماد می‌شود

محمدرضا صباغیان، نماینده بافق و مهریزدر جلسه علنی امروز (یکشنبه) درخصوص بیانیه روز گذشته نمایندگان درباره برخورد با طراحان و مجریان تخریب مجلس گفت: بیانیه روز گذشته که در مجلس خوانده شد، اعتماد را کم می‌کند و باعث کاهش اعتماد می‌شود.

کد خبر: ۱۲۸۶۰۳
۱۲:۳۰ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

انتقاد صباغیان از بیانیه مجلس؛ باعث کاهش اعتماد می‌شود

دیدارنیوز: نماینده بافق و مهریز از بیانیه روز گذشته نمایندگان درباره برخورد با طراحان و مجریان تخریب مجلس، انتقاد کرد.

محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه) با استناد به ماده ۱۱۴ آیین نامه در تذکری گفت: بیانیه روز گذشته که در مجلس خوانده شد، اعتماد را کم می‌کند و باعث کاهش اعتماد می‌شود.

وی همچنین در تذکر دیگری با اشاره به روز کارگر و روز معلم گفت: روسای قوا با نمایندگان کارگری و معلمان جلسه‌ای برگزار می‌کردند. همچنین پیشنهادم این است که نمایندگان کارگران و معلمان ملاقاتی با مقام معظم رهبری داشته باشند تا پشتوانه‌ای برای پیگیری حقوق آن‌ها باشد.

روز گذشته ۲۳۳ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه خواستند که طراحان و مجریان پروژه‌های تخریب مجلس را شناسایی کرده و با آن‌ها برخورد لازم صورت گیرد.

همچنین در این بیانیه اشاره شده که گاهی مسائل مربوط به یک نماینده، گاهی یک کمیسیون، گاهی طرح یا قانون و در تازه‌ترین آن‌ها نیز به صورت هدفمند تخریب ریاست مجلس صورت گرفته و در بسیاری اوقات کلیت مجلس مورد هجمه قرار می‌گیرد که شاید در طول ۴۰ سال گذشته این حجم از تخریب و حمله بی سابقه است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی