تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان خبر داد

سپاهان - استقلال و ذوب آهن - پرسپولیس با حضور هواداران برگزار می‌شوند

به گفته علی طاهری، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان دیدارهای سپاهان - استقلال و ذوب آهن - پرسپولیس با حضور هواداران برگزار می‌شوند.

کد خبر: ۱۲۸۵۱۸
۱۴:۴۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

سپاهان - استقلال و ذوب آهن - پرسپولیس با حضور هواداران برگزار می‌شوند

دیدارنیوز: رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه‌های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد که در نتیجه دیدار سپاهان با استقلال و پرسپولیس با ذوب آهن با حضور هواداران خواهد بود.

علی طاهری درباره آخرین وضعیت حضور هواداران در استادیوم‌ها، اظهار کرد: پس از برگزاری چند جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه‌های دخیل در بحث برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه‌های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادر شد از همین رو دیدار فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و همچنین دیدار تیم ذوب آهن مقابل پرسپولیس باحضور هواداران خواهد بود.

وی درباره سهمیه تیم‌ها از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه، گفت: طبق آئین نامه، ۹۰ درصد از سهمیه ۳۰ درصدی به تیم میزبان و ۱۰ درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان درباره بلیت مسابقات پیش رو، افزود: بلیت فروشی دیدار‌ها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و دیگر بلیت کاغذی و بلیت فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن سخت افزار لازم را جهت سامانه بلیت فروشی آماده کرده اند و آدرس سامانه فروش بلیت اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، طاهری، گفت: با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیت فروشی، از هوادارانی که موفق به خرید بلیط نشده‌اند از تجمع مقابل دربِ ورزشگاه‌ها جهت نظم دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیت الکترونیک توسط عوامل محترم نیروی انتظامی جلوگیری می‌شود.

وی درباره واکسینه بودن هواداران اضافه کرد: سامانه‌های بلیت فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دُز دوم واکسن آن‌ها کمتر از ۱۴ روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیت وجود ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی