تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با دو ستاره ملی‌پوش

پس از درخواست یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد بازیکنان ملی‌پوش، تماس‌های روز‌های قبل نتیجه داد و امروز بالاخره ایجنت میلاد سرلک و مهدی ترابی با حضور در باشگاه پرسپولیس با رضا درویش به توافق رسیدند.

کد خبر: ۱۲۸۵۰۹
۱۴:۰۳ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با دو ستاره ملی‌پوش

دیدارنیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امروز (شنبه) در نشستی با میلاد سرلک و مدیر برنامه‌های مهدی ترابی، مذاکراتی را انجام داد.

یحیی گل محمدی چند روز قبل در مصاحبه‌ای اعلام کرد که هیچ لیست خرید و فروشی به باشگاه نداده و از مدت‌ها قبل به شکل شفاهی از درویش خواسته تا قرارداد بازیکنان ملی پوش را تمدید کند.

همین موضوع باعث شد درویش از هفته‌ها قبل رایزنی‌های خود را برای تمدید قرارداد با میلاد سرلک و مهدی ترابی آغاز کند. بر همین اساس خبردار شدیم تماس‌های روز‌های قبل نتیجه داد و امروز بالاخره ایجنت میلاد سرلک و مهدی ترابی با حضور در باشگاه پرسپولیس با رضا درویش به توافق رسیدند.

قرار است این دو بازیکن ملی‌پوش سرخپوشان پایتخت طی‌روزهای‌آینده باحضور درساختمان باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را به شکل رسمی امضا کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی