تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

کاهش دما تا دوشنبه در تهران/ وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده ابری تا نیمه ابری و همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و تا دوشنبه (۱۲ اردیبهشت ماه) کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۲۸۵۰۵
۱۳:۵۴ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

کاهش دما تا دوشنبه در تهران

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی در بعضی ساعت‌ها آسمان ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد و پدیده مه در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود، عمده بارش‌ها در روز‌های شنبه و یکشنبه شب تا دوشنبه عصر (۱۰و۱۱ تا ۱۲ اردیبهشت) است.

در روز دوشنبه کاهش دما و از روز سه شنبه (۱۳ اردیبهشت) افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ اردیبهشت) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق در بعد از ظهربا حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۱۲اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با احتمال تگرگ با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی