تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

نماینده تاکستان: آقای رئیسی، دولت شما دولت ستاد‌های انتخاباتی نیست!

رجب رحمانی، نماینده مردم تاکستان در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهوری گفت: دولت شما دولت ستاد‌های انتخاباتی نیست؛ اگر قرار باشد برخی به نام ستاد‌های انتخاباتی همانند ستاد‌های انتخاباتی دوم خرداد در مسائل مملکت دخالت کنند و بدون هیچ جایگاه قانونی بخواهند بر سر مردم بکوبند، این امر درست نیست و شما نباید اجازه دهید که این افراد استانداران و وزرا را تضعیف کنند.

کد خبر: ۱۲۸۵۰۲
۱۳:۳۵ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

نماینده تاکستان: آقای رئیسی، دولت شما دولت ستاد‌های انتخاباتی نیست!

دیدارنیوز: نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم دولت ستاد‌های انتخاباتی نیست اظهار کرد: این امر درست نیست که اگر برخی به نام ستاد‌های انتخاباتی همانند ستاد‌های انتخاباتی دوم خرداد در مسائل مملکت دخالت کنند و بدون هیچ جایگاه قانونی بخواهند بر سر مردم بکوبند.

رجب رحمانی، نماینده مردم تاکستان در جلسه روز شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه شعار دولت مردمی بود و همه مردم و ۲۲۰ نماینده از رییس جمهوری دفاع و حمایت کردند، خطاب به ابراهیم رییسی گفت: آقای رییسی دولت شما دولت ستاد‌های انتخاباتی نیست؛ اگر قرار باشد برخی به نام ستاد‌های انتخاباتی همانند ستاد‌های انتخاباتی دوم خرداد در مسائل مملکت دخالت کنند و بدون هیچ جایگاه قانونی بخواهند بر سر مردم بکوبند، این امر درست نیست و شما نباید اجازه دهید که این افراد استانداران و وزرا را تضعیف کنند.

وی با بیان اینکه «عده‌ای درحال مداخله در سرنوشت مردم غیور و فهیم تاکستان هستند» اظهار کرد: این افراد بدانند اگر کلاهشان پشم دارد در شهرستان‌های خودشان کاندید شوند و خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند. تاکستان و تاکستانی‌ها اجازه دخالت را به کسی را نخواهند داد.

این نماینده مجلس افزود: از آنجایی که فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب امور است و ایشان نیز فرموده‌اند که نمایندگان نباید در انتصابات دخالت کنند، بنابراین افراد دیگر نیز به طریق اولیٰ نباید در این حوزه دخالت کنند.

رحمانی همچنین در تذکری به وزیر کشور تاکید کرد: نباید برخی از افراد مغرض در یکی از ادارات کل زیرمجموعه وزارت کشور به دلیل حب و بغض شخصی و شکست‌های فاحش انتخاباتی در مسائل استان قزوین و وحدت شهرستان خدشه ایجاد کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی