تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

رقابت نفس‌گیر طنازترین‌ها در فینال «جوکر»

یوسف تیموری، عباس جمشیدی‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی، محمدرضا علیمردانی، رضا شفیعی جم و... در مرحله نهایی «جوکر» با یکدیگر رقابت می‌کنند.

کد خبر: ۱۲۸۴۹۹
۱۳:۱۴ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

رقابت نفس‌گیر طنازترین‌ها در فینال جوکر

دیدارنیوز ـ چهارشنبه هفته گذشته اولین قسمت از فینال مسابقه «جـوکـر» منتشر و رقابت جمعی از برندگان و شرکت‌کنندگان برگزیده در فصل‌های قبل آغاز شد. با توجه بـه چهره‌هایی کـه بــرای حضور در این مرحله انتخاب شده‌اند، ترکیب شرکت‌کنندگان و آن‌چه در قسمت اول «جوکر ۶» گذشت، در این فصل ویژه به عنوان فینال مسابقه، شاهد رقــابــت حـسـاس و بـــامـــزه‌ای میان چهره‌ها خواهیم بود.

یک ترکیب بامزه و موفق در فینال

در فصل فینال «جوکر» هومن حاجی‌عبداللهی و سهیل مستجابیان به عنوان برندگان فصل اول و شهرام قائدی به عنوان یکی از برندگان فـصـل دوم، پــا بــه مــیــدان رقـابـت گذاشته‌اند. دیگر شرکت‌کنندگان این فصل مانند بیژن بنفشه‌خواه، عباس جمشیدی‌فر، ایمان صفا، رضا شفیعی‌جم، یوسف تیموری و محمدرضا علیمردانی نیز چهره‌های بامزه فصول قبلی هستند که نزد مخاطبان محبوب بودند و مقاومت خوبی در برابر خندیدن از خود نشان دادنــــد. عملکرد ایــن چهره‌ها در فصل‌های گذشته، توانایی آنان در خنده گرفتن و نخندیدن و همچنین چهره جدی بعضی از آن‌ها در عین بامزه بودن، باعث شده ترکیب خوبی در فینال شکل بگیرد.

حضور فعال طناز‌ها در میدان رقابت

یوسف تیموری که در فصل چهارم مسابقه حضور بسیار فعالی داشت و بـه یکی از سـتـاره‌هـای ایــن فصل تبدیل شد، در مرحله فینال هم چنین روندی را در پیش گرفته است. او مدام به سراغ رقبای خود و به‌ویژه عباس جمشیدی‌فر می‌رفت و سعی می‌کرد بــا ســوالات بامزه یا انجام حرکات عجیب و خنده‌دار شرکت‌کنندگان را به خنده بیندازد و از میدان به در کند. حضور عباس جمشیدی‌فر و بیژن بنفشه‌خواه که آماده خندیدن هستند نیز باعث می‌شود تلاش‌های تیموری بـــرای بـه خنده انداختن آن‌ها نتیجه بدهد و چالش بامزه‌ای مـیـان آن‌هـــا شکل بـگـیـرد. هومن حاجی‌عبداللهی، شهرام قائدی و محمدرضا علیمردانی نیز با چهره جـدی خـود و مقاومت بـالا در برابر خندیدن، کار رقبای‌شان را حسابی سخت کــرده‌انــد. رضــا شفیعی‌جم نیز به عنوان «جوکر» این فصل یعنی کسی که اجـــازه خندیدن دارد، با استفاده از حالت‌های چهره و حرکات بامزه خود خطری جدی برای حذف شرکت‌کنندگان این فصل محسوب می‌شود. از میان شرکت‌کنندگان قسمت اول، محمدرضا علیمردانی و سهیل مستجابیان نسبت به رقبای خــود حـضـور چـنـدان فعالی بـرای خنداندن دیگران نداشتند، اما با توجه به سابقه حضور علیمردانی در فصل پنجم، احتمالا او نیز در ادامه مسابقه ترفند‌های خـاص خـودش را به کار می‌گیرد و رقـابـت حساس فینال جذاب‌تر خواهد شـد. ایـن بازیگر و صداپیشه در «جوکر ۵» با آواز بامزه‌ای که خواند و کـارهـای خلاقانه خود موفق شد یکی از شرکت‌کنندگان محبوب مسابقه باشد.

برچسب ها: هنرمندان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی