تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

تعداد هواداران انگلیس برابر ایران؛ فقط ۲۵۰۰ نفر!

طبق نوشته یک نشریه انگلیسی، تعداد هواداران رسمی انگلیس در دیدار برابر ایران تنها حدود ۲۵۰۰ نفر خواهد بود. فیفا به اتحادیه فوتبال انگلیس تاکید کرد که تنها ۲۴۸۹ صندلی به طرفداران "سه شیر" تعلق خواهد گرفت.

کد خبر: ۱۲۸۴۴۴
۰۹:۳۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

تعداد هواداران انگلیس برابر ایران؛ فقط ۲۵۰۰ نفر!

دیدارنیوز: هواداران رسمی و اختصاصی انگلیس در دیدار برابر ایران تنها ۲۵۰۰ نفر خواهد بود.

به نقل از دیلی میرور، تیم ملی فوتبال انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت در اولین دیدار خود در جام جهانی باید در روز افتتاحیه این رقابت‌ها در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه به مصاف تیم ملی ایران برود.

فیفا به اتحادیه فوتبال انگلیس تاکید کرد که تنها ۲۴۸۹ صندلی به طرفداران "سه شیر" تعلق خواهد گرفت. اعضای باشگاه هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس تا پنجشنبه فرصت داشتند تا برای دریافت اختصاصی بلیت درخواست دهند و فیفا فقط هشت درصد از "ظرفیت صندلی‌های موجود" را برای هر تیم در نظر گرفته است.

از این تعداد، ۱۷۸۵ صندلی در پایین‌ترین قیمت یعنی رده ۳ هستند که هر کدام ۵۳ پوند قیمت داشتند. تیم ملی فوتبال انگلیس باید در دیدار دوم خود در این جام به مصاف آمریکا و در ادامه برنده پلی آف برود که هنوز این تیم مشخص نشده است.

برهولد ترنکل مدیر عامل بخش توریسم جام جهانی قطر گفت: تصمیم گرفته شده است که فقط هوادارانی که بلیت مسابقه دارند اجازه اخذ روادید به قطر را داشته باشند. آن‌ها برای ورود به قطر به شناسه رسمی هواداران نیاز خواهند داشت و کسانی که آن را ندارند اجازه ورود به قطر را نخواهند داشت. قوانین سختگیرانه هستند و به هیچ وجه به هوادارانی که شناسه رسمی هواداران را ندارند اجازه ورود به قطر داده نمی‌شود.

انتظار می‌رود که یک و نیم میلیون هوادار به قطر بیایند، اگرچه این تخمین‌ها نشان می‌دهد که کمترین حضور هواداران در جام جهانی از ۵۲ سال پیش است.

انگلیس تاکنون در ادوار جام جهانی تنها یک بار در روز اول رقابت‌ها به میدان رفته که این اتفاق به سال ۱۹۶۶ بر می‌گردد. در آن دوره انگلیس در اولین روز برابر اروگوئه به تساوی بدون گل رسید، ولی در نهایت این تیم توانست به اولین و تاکنون تنها قهرمانی خود در تاریخ جام‌های جهانی دست یابد. باید ببینیم تیم جوان شده ساوت‌گیت که امید زیادی هم به آن می‌رود می‌تواند در جام جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی