تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

واکنش آمریکا به دعوت از «پوتین» به نشست سران گروه ۲۰

آمریکا در واکنش به موضوع دعوت از «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه و نیز «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهوری اوکراین برای شرکت در نشست سران گروه ۲۰ که برای برای نوامبر برنامه‌ریزی شده است، اعلام کرد که در بحبوحه جنگ اوکراین، با پوتین «به گونه‌ای که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده» رفتار نخواهد کرد.

کد خبر: ۱۲۸۴۴۰
۰۹:۱۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

واکنش آمریکا به موضوع دعوت از «پوتین» به نشست سران گروه ۲۰

دیدارنیوز: مقام‌های واشنگتن در واکنش به دعوت از رئیس‌جمهوری روسیه به نشست گروه ۲۰، اعلام کردند که تصمیم ندارند به گونه‌ای که «انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است» برخورد کنند.

به نقل از یورونیوز، آمریکا در واکنش به موضوع دعوت از «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه و نیز «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهوری اوکراین برای شرکت در نشست سران گروه ۲۰ که برای برای نوامبر برنامه‌ریزی شده است، اعلام کرد که در بحبوحه جنگ اوکراین، با پوتین «به گونه‌ای که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده» رفتار نخواهد کرد.

«جالینا پورتر» معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت: «ایالات متحده همچنان بر این باور است که در موضوع مشارکت روسیه در جامعه جهانی یا نهاد‌های بین‌المللی، نمی‌توان به گونه‌ای رفتار کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است».

وی مشخص نکرد که آیا واشنگتن از شرکت در نشست سران گروه ۲۰ به دلیل حضور پوتین خودداری می‌کند یا نه.

اندونزی که ریاست گروه ۲۰ و میزبانی نشست سران این تشکل را بر عهده دارد، روز جمعه اعلام کرد که رؤسای جمهوری دو کشور روسیه و اوکراین را به این نشست که در ماه نوامبر برگزار می‌شود، دعوت کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی