تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

اسطوره تنیس جهان به ۲.۵ سال زندان محکوم شد

دادگاه ساوت‌وارک لندن روز جمعه رأی نهایی خود را در مورد پرونده ورشکستگی بوریس بکر ۵۴ ساله صادر کرد. بر این اساس، اسطوره تنیس جهان به دلیل پنهان کردن دارایی‌هایش به ۲.۵ سال زندان محکوم شد.

کد خبر: ۱۲۸۴۲۶
۰۷:۴۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

اسطوره تنیس جهان به ۲.۵ سال زندان محکوم شد

دیدارنیوز: بوریس بکر، ستاره سابق تنیس آلمان به دلیل پنهان کردن دارایی‌هایش توسط دادگاهی در لندن به دو سال و نیم زندان محکوم شد.

دادگاه ساوت‌وارک لندن روز جمعه ۲۹ آوریل رأی نهایی خود را در مورد پرونده ورشکستگی بوریس بکر ۵۴ ساله صادر کرد. بر اساس حکم دادگاه، نیمی از حکم زندان آقای بکر لازم‌الاجرا و نیمی دیگر به صورت تعلیقی خواهد بود.

بکر در سال ۲۰۱۷ اعلام ورشکستگی کرد و نتوانست بازپرداخت بدهی‌هایش را انجام دهد، اما بعد مشخص شد که او صد‌ها هزار پوند از حساب شخصی خود را به حساب‌های افراد دیگر واریز کرده است. همچنین مشخص شده که او ملکی در آلمان، ۸۲۵ هزار یورو وام و سهام در یک شرکت فناوری را پنهان کرده است.

بکر با رد اتهاماتش گفته که او با مسئولانی که وظیفه بررسی دارایی‌های او را بر عهده داشتند، همکاری کرده است. اما دادستان در جلسه صدور حکم این قهرمان سابق تنیس گفت که او «غیرصادقانه» رفتار کرده است.

این ستاره سابق تنیس ۲۴ اتهام داشت که دادگاه او را از ۲۰ اتهام تبرئه کرد، اما در ۴ فقره مجرم شناخت.

ستاره سابق تنیس آلمان که ۶ قهرمانی گرند اسلم را در کارنامه ورزشی خود دارد از سال ۲۰۱۲ در بریتانیا زندگی می‌کند. آقای بکر پس از بازنشستگی در ورزش در سال ۱۹۹۹ به تفسیر رویداد‌های ورزشی روی آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی