تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

خورشیدی باید ۸۵۰ میلیون تومان به فدراسیون فوتبال پس بدهد!

سرپرست کمیته حسابرسی فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به میرشاد ماجدی خواهان انجام مقدمات لازم برای بازگرداندن پاداش غیرقانونی پرداخته شده به مجتبی خورشیدی، سرپرست وقت این فدراسیون شد.

کد خبر: ۱۲۸۳۸۶
۱۷:۲۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

خورشیدی باید ۸۵۰ میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!

 

دیدارنیوز: مجتبی خورشیدی، سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در دوره ریاست شهاب‌الدین عزیزی خادم، در پی صعود تیم ملی فوتبال ایران از دور گروهی دوم انتخابی جام جهانی، به اضافه حقوق ماهانه ۳۵ میلیونی تومانی خود، پاداشی به مبلغ ۹۱۵ میلیون تومان از این فدراسیون دریافت کرد.

او طی روزهای گذشته در کمیته اخلاق این فدراسیون هم حاضر شد و مدارک و مستندات خود را در ارتباط با چگونگی و نحوه دریافت این پاداش ارائه کرد و در جمع خبرنگاران گفت که به هیچ وجه مبلغی خارج از مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دریافت نکرده و دریافت این پاداش قانونی است.

با این حال، کریم بهرامی، سرپرست کمیته حسابرسی فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به میرشاد ماجدی، سرپرست این فدراسیون، خواستار انجام مقدمات لازم برای بازپس‌گیری بخش اعظمی از این پاداش شده است چرا که پرداخت ۹۱۵ میلیون تومان به خورشیدی برخلاف مصوبات هیات رئیسه و اختیار قانونی رئیس وقت این فدراسیون فوتبال است.

در نامه ارسالی به ماجدی اعلام شده که سقف پاداش پرداختی به پرسنل اداری، پشتیبانی و سرپرست فقط ۶۵ میلیون تومان است که با کسر این مبلغ، خورشیدی باید به قید فوریت ۸۵۰ میلیون تومان به خزانه این فدراسیون بازگرداند.

پیش از این همه گفته شده بود که فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق در حال بررسی اسناد و مدارک و پرداختی‌های غیرقانونی هستند تا این مبالغ را به خزانه این فدراسیون بازگردانند.

خورشیدی باید ۸۵۰ میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی