تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

درخواست برقراری فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی برای همه کارکنان تامین اجتماعی

گروهی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی با راه‌اندازی کارزاری از مدیرعامل این سازمان خواستند فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی را برای همه کارکنان تامین اجتماعی برقرار کند.

کد خبر: ۱۲۸۳۸۴
۱۶:۵۰ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

درخواست برقراری فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی برای همه کارکنان تامین اجتماعی

دیدارنیوز: گروهی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی با راه‌اندازی کارزاری از مدیرعامل این سازمان خواستند فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی را برای همه کارکنان تامین اجتماعی برقرار کند.

در متن این کارزار که تا امروز بیش از ۹ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«احتراماً، عطف به دستور اداری شماره ۱۰۰۰/۱۴۰۱/۱۱۴۱ مورخ ۱۴۰۱/۲/۱ معاونت محترم نیروی انسانی سازمان تأمین اجتماعی در خصوص موضوع تصویب برقراری فوق‌العاده ویژه کادر درمان و عدم شمولیت سایر کارکنان رسته‌های غیردرمانی، در کمال احترام و در مقام اعتراض به مسئولین ستادی دست اندرکار این بخشنامه، به استحضار می‌رساند بدیهی است توجه مسئولان سازمان به مطالبات صنفی کارکنان نشان از درایت و بیانگر لزوم اتخاذ تصمیمات مقتضی در جهت افزایش انگیزه و عرق سازمانی و به تبع آن ارتقای بهره‌وری داشته که از این لحاظ صدور دستور فوق هر چند با تأخیر موجب امتنان است.

اما اجرای ناقص و تبعیض در توجه به سایر دسته‌ها و در تمام سطوح شغلی که بسان حلقه‌های یک زنجیر، همگی در خدمت یک هدف واحد قرار گرفته و عدم انجام وظیفه هر کدام موجب از هم گسیختگی و تنزل سطح خدمات ارائه شده و در بسیاری از رسته‌ها اتلاف منابع سازمانی گردیده و چنین نگرش و رویکردی به عامل ضدانگیزشی تبدیل شده و موجب گسیختگی نیروی انسانی و ده‌ها عارضه منفی دیگر خواهد شد.

بدینوسیله اعلام می‌داریم ادامه چنین روندی جز کاهش انگیزه اکثریت پرسنل و اتخاذ راهکار تقابلی همکاران غیرشمول هیچ عایدی مثبتی به همراه نداشته و بلکه تداوم چنین رویکردهایی باعث تبعیض و نارضایتی شدید کارکنان خواهد شد.

لذا از جنابعالی  خواهان تعمیم بخشنامه مذکور به کلیه کارکنان شاغل در سازمان تأمین اجتماعی هستیم.»

این کارزار تا تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/39187) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی