تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

حادثه دلخراش در ورزش روسیه؛ دختر ۱۲ ساله کشته شد

حادثه وحشتناکی در ورزش روسیه رقم خورد و پولینا پونیکوای ۱۲ ساله در جریان مسابقات قهرمانی شطرنج کودکان این کشور با حمله یک سگ نژاد ژرمن جانش را از دست داد.

کد خبر: ۱۲۸۳۶۳
۱۶:۳۴ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

حادثه دلخراش در ورزش روسیه؛ دختر ۱۲ ساله کشته شد

دیدارنیوز: دختر شطرنج باز ۱۲ ساله روسی در مسابقات قهرمانی این کشور در منطقه سوچی با حمله یک سگ گشته شد.

به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه؛ حادثه وحشتناکی در ورزش روسیه رقم خورد و پولینا پونیکوای ۱۲ ساله در جریان مسابقات قهرمانی شطرنج کودکان این کشور با حمله یک سگ نژاد ژرمن جانش را از دست داد.

بر اساس این گزارش؛ مسابقات قهرمانی شطرنج کودکان روسیه در منطقه سوچی به دلیل کشته شدن ورزشکار ۱۲ ساله لغو شد. پولینا پونیکوا در جریان هنگام قدم زدن در محل برگزاری مسابقات پشت حصاری رفت و می‌خواست به چند توله سگ غذا بدهد. در همین زمان سگ نژاد ژرمن برای حفاظت از توله‌هایش به دختر شطرنج‌باز حمله کرد. پولینا پونیکوا در این حمله کشته شد.

دادستانی منطقه کراسنودار نیز اعلام کرد: پولینا پونیکوا پس از مشاهده بسته بودن قفل درب منطقه محصور شده از آن بالا رفت که در همین زمان سگ نژاد ژرمن به او حمله کرد. هیچ بزرگسالی در این منطقه حضور نداشت و تنها یک ساعت بعد رهگذری که می‌خواست به توله‌های سگ غذا بدهد، جسد را کشف کرد.

فدراسیون شطرنج روسیه با ابراز تسلیت صمیمانه به خانواده پولینا پونیکوا اعلام کرد با سازمان‌های قانونی درباره حادثه همکاری نزدیکی خواهد داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی