تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

خواننده موسیقی پاپ: مجبور شدم زمینم را بفروشم تا زندگی‌ام بگذرد

فریدون آسرایی، خواننده موسیقی پاپ می‌گوید طی دو سال کرونایی، از راه موسیقی امرار معاش نکرده و مجبور شده است قطعه زمینی را که داشته بفروشد تا زندگی‌اش بگذرد.

کد خبر: ۱۲۸۳۴۷
۱۵:۳۰ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

خواننده موسیقی پاپ مجبور شدم زمینم را بفروشم تا زندگی‌ام بگذرد

دیدارنیوز ـ فریدون آسرایی، خواننده موسیقی پاپ در خصوص فعالیت‌های اخیرش چنین گفت: «سال گذشته مشغول آماده‌سازی تک‌آهنگ یا همان تک‌ضرب بودم که آن را به پخش هم رساندم علاوه بر آن درگیر اتمام آلبومم هستم که قرار است روز عید فطر شنیدنی شود.»

او ادامه داد: «در ابتدای اردیبهشت‌ماه آلبومم را روانه بازار و بعد از آن تلاش می‌کنم برنامه‌هایی به صورت زنده داشته باشم.»

این خواننده در خصوص این که چرا برخی از علاقه‌مندان به خوانندگی با هزینه‌های بالا و تولید قطعات نامرغوب چهره شدند، اما بسیاری از استعداد‌ها ناشناخته ماندند تصریح کرد: «یک برنامه موسیقایی برای انتخاب و دیده شدن ما روی کار آمد، اما متاسفانه با پخش آن برنامه موافقت نشد و جلوی ادامه آن را گرفتند. درحال حاضر همان برنامه در کانال‌های دیگر در حال اجرا است و واقعا چنین موضوعی باعث ناراحتی می‌شود چرا که یک سری از افراد در صداوسیما هر کاری دلشان بخواهد انجام می‌دهند، اما به ما که می‌رسد حق انجام هیچ کاری را نداریم. متاسفانه بعضی از تهیه‌کنندگان زورشان در مقابل حرف‌ها و تصمیمات افراد بالادستی کمتر است و تهیه‌کننده برنامه ما نیز حرفش در مقابل بالادستی‌ها برو نداشت که بتواند در آن زمان این برنامه خوب و مفید را به مردم معرفی کند.»

خواننده «گل هیاهو» در پایان و در خصوص این که با توجه به تعطیلی مشاغل و کسب و کار‌ها در طی دو سال کرونایی و وجود تورم آیا زندگی او از لحاظ اقتصادی تنها از راه موسیقی تامین و مدیریت می‌شود اظهار کرد: «خیر، در طی این دو سال کرونایی از راه موسیقی امرار معاش نکردم و حقیقتا مجبور شدم یک قطعه زمین خود را بفروشم در واقع باید این‌طور می‌شد چرا که برنامه‌ها بیشتر در حد تلویزیون بود و کنسرت‌ها همگی به صورت آنلاین برگزار می‌شد که من به هیچ عنوان از برگزاری کنسرت به صورت آنلاین خوشم نمی‌آید.»

منبع: برنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی