تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

بیت‌کوین سقوط کرد

کوین دیشب دوباره به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد و حالا در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود.

کد خبر: ۱۲۸۳۲۱
۱۳:۴۵ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

بیت‌کوین سقوط کرد

دیدارنیوز ـ این روز‌ها بازار رمزارز‌ها ثبات ندارد و بیت‌کوین بسیار شکننده عمل می‌کند. دیروز ظهر بود که ناگهان بیش از ۵ درصد رشد کرد و به ۴۰ هزار دلار رسید، اما دیشب دوباره محدوده ۴۰ هزار دلار را از دست داد. حالا بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود.

اندیکاتور مکدی دیروز در نمودار روزانه در آستانه صدور سیگنال خرید بود، اما این اتفاق بیوفتاد. اگر بیت‌کوین به ۴۲ هزار دلار می‌رسید سیگنال خرید صادر می‌شد. صدور سیگنال خرید از طرف مکدی می‌توانست باعث پایان سیگنال نزولی این اندیکاتور شود. این اندیکاتور از زمانی که بیت‌کوین از ۴۶ هزار دلار ریزش کرد سیگنال نزولی خود را حفظ کرده است.

مهم‌ترین حمایت بیت‌کوین محدوده ۳۷ هزار دلار است. اگر این محدوده از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۳۴ هزار دلار ریزش می‌کند. اگر محدوده ۳۴ هزار دلار از دست برود احتمالا ریزش تا ۳۰ هزار دلار ادامه دارد.

برخی از کارشناسان بیت‌کوین ۲۷ هزار دلاری را محتمل می‌بینند و از دست روند نواحی حمایتی می‌تواند باعث ریزش بیت‌کوین شود.

هر کس از بازار پیش‌بینی خود را دارد، اما به نظر می‌رسد فعلا صعود بازار زیاد محتمل نیست. زمانی می‌توانیم بگوییم بازار صعود می‌کند که بیت‌کوین بتواند از مقاومت‌های خود عبور کند.

البته برای جلوگیری از ریزش بیشتر بیت‌کوین باید به کانال ۴۰ هزار دلار بازگردد. در غیر این صورت دوباره نواحی حمایتی کانال ۳۰ هزار دلار از دست می‌رود و بیت‌کوین بیشتر ریزش می‌کند.

برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی