تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

نماینده اراک: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود

محمد حسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در آستانه دیدار فینال جام حذفی بین نساجی و آلومینیوم اراک در صفحه توئیتر خود نوشت: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود.

کد خبر: ۱۲۸۲۱۲
۱۲:۱۵ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

نماینده اراک: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امور داخلی، خواستار انجام اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در بازی دو تیم فوتبال نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی بدون فوت وقت شد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:

«بازی ‎فینال جام حذفی، قطعا با حضور تماشاچی در ‎ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. دستگاه‌های دولتی‌ای که در اعزام تماشاچی متعهد شده اند، بی فوت وقت اقدامات لازم را انجام دهند. از همکاری عزیزان ناجا در تامین امنیت این بازی تشکر می‌کنم.»

در حالی که شایعه‌های زیادی در خصوص برگزاری دیدار دو تیم فوتبال نساجی و آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی بدون حضور تماشاگران بود، مدیرکل ورزش و جوانان این موضوع را تکذیب و اعلام کرد این دیدار با حضور هواداران دو تیم ساعت ۲۰:۳۰ روز چهارشنبه ۷ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی