تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

نماینده اراک: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود

محمد حسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در آستانه دیدار فینال جام حذفی بین نساجی و آلومینیوم اراک در صفحه توئیتر خود نوشت: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود.

کد خبر: ۱۲۸۲۱۲
۱۲:۱۵ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

نماینده اراک: اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در فینال جام حذفی انجام شود

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امور داخلی، خواستار انجام اقدامات لازم برای حضور تماشاگران در بازی دو تیم فوتبال نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی بدون فوت وقت شد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:

«بازی ‎فینال جام حذفی، قطعا با حضور تماشاچی در ‎ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. دستگاه‌های دولتی‌ای که در اعزام تماشاچی متعهد شده اند، بی فوت وقت اقدامات لازم را انجام دهند. از همکاری عزیزان ناجا در تامین امنیت این بازی تشکر می‌کنم.»

در حالی که شایعه‌های زیادی در خصوص برگزاری دیدار دو تیم فوتبال نساجی و آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی بدون حضور تماشاگران بود، مدیرکل ورزش و جوانان این موضوع را تکذیب و اعلام کرد این دیدار با حضور هواداران دو تیم ساعت ۲۰:۳۰ روز چهارشنبه ۷ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی