تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

شباهت جنایت‌های قاتل آبادانی به پرونده اکبر خرمدین

متهم به قتل آبادانی سال‌ها قبل همسر و دو دخترش را کشت و در سال جاری به اتهام کشتن پسرش دستگیر شد.

کد خبر: ۱۲۸۰۸۲
۱۲:۰۷ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

شباهت جنایت‌های قاتل آبادانی به پرونده اکبر خرمدین

دیدارنیوز ـ بازپرس جنایی آبادان در حال تحقیق از مردی میانسال است که پسر، دو دختر و همسرش را به قتل رسانده است. پرونده این متهم در حالی گشوده شده که شباهت‌های بسیار زیادی با پرونده بابک خرمدین دارد.

این متهم به قتل آبادانی بعد از کشتن پسر ۱۴ ساله‌اش دستگیر شد و سپس اعتراف کرد همسر و دو دخترش را کشته است. قتل‌های این مرد نیز مانند جنایت‌های خانوادگی اکبر خرمدین سال‌ها پنهان مانده بود تا اینکه با قتل فرزند آخرش همه چیز فاش شد.

اکبر خرمدین بعد از آن به جنایت‌های خشن خود اعتراف کرد که به اتهام کشتن پسرش بابک بازداشت شد. مرد آبادانی نیز بعد از آنکه به جرم قتل فرزند ۱۴ ساله‌اش دستگیر شد اقرار کرد همسر و دو دخترش را سال‌ها قبل کشته است.

این مرد در اعترافات خود سال‌های ۸۸ و ۹۹ را به عنوان سال‌های زمان ارتکاب جنایت‌های قبلی خود اعلام کرده و درست مانند اکبر خرمدین راز قتل‌های او سال‌ها پنهان مانده بود. این در حالی است که بعد از قتل اول مرد آبادانی در سال ۸۸ سایر اعضای خانواده در قبال این موضوع سکوت کردند و این همان چیزی است که در پرونده خرمدین نیز شاهد بودیم. یعنی بعد از اینکه اکبر دامادش را کشت، همسر و دخترش موضوع را به پلیس اطلاع ندادند تا اینکه دختر او نیز به قربانی دوم تبدیل شد و باز هم همسر این مرد مهر سکوت بر لب زد.

هر دو متهم در ارتکاب قتل‌های خود خشونت‌های زیادی به خرج داده‌اند. اکبر پسرش بابک را مثله کرد و مرد آبادانی پسر ۱۴ ساله‌اش را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد، با کابل کتک زد و به قتل رساند.

تحقیقات از عامل جنایت در خوزستان همچنان ادامه دارد و باید منتظر کامل شدن بررسی‌های قضایی ماند تا جزئیات بیشتری از این جنایت‌های خانوادگی فاش شود.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی