تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

شباهت جنایت‌های قاتل آبادانی به پرونده اکبر خرمدین

متهم به قتل آبادانی سال‌ها قبل همسر و دو دخترش را کشت و در سال جاری به اتهام کشتن پسرش دستگیر شد.

کد خبر: ۱۲۸۰۸۲
۱۲:۰۷ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

شباهت جنایت‌های قاتل آبادانی به پرونده اکبر خرمدین

دیدارنیوز ـ بازپرس جنایی آبادان در حال تحقیق از مردی میانسال است که پسر، دو دختر و همسرش را به قتل رسانده است. پرونده این متهم در حالی گشوده شده که شباهت‌های بسیار زیادی با پرونده بابک خرمدین دارد.

این متهم به قتل آبادانی بعد از کشتن پسر ۱۴ ساله‌اش دستگیر شد و سپس اعتراف کرد همسر و دو دخترش را کشته است. قتل‌های این مرد نیز مانند جنایت‌های خانوادگی اکبر خرمدین سال‌ها پنهان مانده بود تا اینکه با قتل فرزند آخرش همه چیز فاش شد.

اکبر خرمدین بعد از آن به جنایت‌های خشن خود اعتراف کرد که به اتهام کشتن پسرش بابک بازداشت شد. مرد آبادانی نیز بعد از آنکه به جرم قتل فرزند ۱۴ ساله‌اش دستگیر شد اقرار کرد همسر و دو دخترش را سال‌ها قبل کشته است.

این مرد در اعترافات خود سال‌های ۸۸ و ۹۹ را به عنوان سال‌های زمان ارتکاب جنایت‌های قبلی خود اعلام کرده و درست مانند اکبر خرمدین راز قتل‌های او سال‌ها پنهان مانده بود. این در حالی است که بعد از قتل اول مرد آبادانی در سال ۸۸ سایر اعضای خانواده در قبال این موضوع سکوت کردند و این همان چیزی است که در پرونده خرمدین نیز شاهد بودیم. یعنی بعد از اینکه اکبر دامادش را کشت، همسر و دخترش موضوع را به پلیس اطلاع ندادند تا اینکه دختر او نیز به قربانی دوم تبدیل شد و باز هم همسر این مرد مهر سکوت بر لب زد.

هر دو متهم در ارتکاب قتل‌های خود خشونت‌های زیادی به خرج داده‌اند. اکبر پسرش بابک را مثله کرد و مرد آبادانی پسر ۱۴ ساله‌اش را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد، با کابل کتک زد و به قتل رساند.

تحقیقات از عامل جنایت در خوزستان همچنان ادامه دارد و باید منتظر کامل شدن بررسی‌های قضایی ماند تا جزئیات بیشتری از این جنایت‌های خانوادگی فاش شود.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی