تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
ابوالفضل ابوترابی اعلام کرد

تجاوز به خاک اوکراین، فلسطین و یمن به یک اندازه ناشایست است

ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شورا‌های مجلس معتقد است که تجاوز به خاک اوکراین، فلسطین و یمن به یک اندازه ناشایست است. او گفت: تا زمانی که فلسطین اشغالی در تصرف صهیونیست‌ها باشد، کل جهان روی خوش نخواهد دید.

کد خبر: ۱۲۸۰۳۸
۰۸:۲۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز به خاک اوکراین، فلسطین و یمن به یک اندازه ناشایست است

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شورا‌ها گفت: رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است که اگر نابود نگردد، روز به روز بزرگ‌تر خواهد شد و دنیا روز خوش نخواهد دید.

ابوالفضل ابوترابی، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، بیان کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید داشتند ما هرگونه تجاوز به هر کشور و نابود کردن زیرساخت‌های آن را محکوم می‌کنیم. همان طوری که حمله به اوکراین از نظر ما ناشایست است، تصرف فلسطین و تجاوز به یمن نیز از نظر ما محکوم است.

وی در ادامه با بیان اینکه «خیلی‌ها امروز از داخل کشور صرفا حرف دشمن را تکرار کرده و نوعی صدای دشمن شده اند»، اظهار کرد: عده‌ای چشمان خود را بر روی تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک فلسطین و یا تجاوز رژیم سعودی به یمن بسته اند در حالیکه ما باید همه مسائل را باهم در نظر بگیریم. به همان اندازه که تجاوز به خاک اوکراین ناشایست است، ظلم به مردم فلسطین و یمن نیز ناشایست است. از سوی دیگر تا زمانی که فلسطین اشغالی در تصرف صهیونیست‌ها باشد، کل جهان روی خوش نخواهد دید.

این عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: ماشین تروریست صهیونیست‌ها دانشمندان بی گناه ما را ترور کرده و مردم فلسطین را نیز به خاک و خون کشیده اند، تا زمانی که فلسطین در تصرف این رژیم منحوس باشد، دنیا روز خوش نخواهد دید.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است که اگر نابود و ریشه کن نشود، روز به روز بزرگ‌تر خواهد شد و ظلم و جنایت علیه مردم دنیا روز به روز بیشتر می‌شود.

ابوترابی گفت: جبهه مقاومت هر روز در حال تقویت است و همه تجاوز‌ها را در دنیا محکوم می‌کند. ظلم به مردم در هر کشوری محکوم است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی